Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez az idézet kitől származik?

Ez az idézet kitől származik?

Figyelt kérdés

"A TE URAD BÉKÉT ÉS MEGBOCSÁJTÁS TANÍT, AZ ENYÉM VÉRES BOSSZÚT ÉS A HATALOM IGAZÁT!"


Mivel nagyon tetszik az idézet, szeretném feltetováltatni. Ezt már kinéztem magamnak 4 éve, és azóta sem találtam róla használhatót, se könyvtárba, se sehol...itt hátha valaki tudja..Mert pl. egy Kádár vagy ilyesmi idézetet nem szívesen varratnénk magamra :D


2012. nov. 22. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Raul Renier: A Sötét Mersant trilógiából, ha minden igaz, google szerint.

De ahm, neked is rohadt nehéz lenne bemásolni az idézetet...

2012. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és elképzelted, hogy milyen hülyén mutatsz majd a strandon 40 év múlva ezzel a felirattal?
2012. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főleg ha akkor valami véres diktátor lesz hatalmon, aki van olyan elmebeteg, hogy azt gondolja, ez rá vonatkozik és kinyírat, ha a besúgói megtudják. Soha többé nem mutatkozhatsz hiányos öltözékben emberek előtt. xD
2012. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van már több tetoválásom is, nem fogok hülyén kinézni 40 év múlva, aki meg azt gondolja, egészségére..Én tudom, hogy én be mertem vállalni és büszke leszek rá. A google nem adott ki találatot, csak különböző oldalakat, ahol idézetnek volt beszúrva.

Nem nagyon fog érdekelni, hogy ki lesz hatalmon, nem tervezek itt megöregedni, politika nem érdekel, nekem külön nézetem van.

A tetoválás meg az én dolgom, köszi puszi:)

2012. nov. 22. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:
De tényleg köszönöm a segítséget!
2012. nov. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!