Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egerben hol lehet vizipipát...

Egerben hol lehet vizipipát vásárolni megfizethető áron?

Figyelt kérdés
vizipipa mellett persze szén + dohányra is lenne szükség
2009. aug. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hol lehet venni Egerben, de olvasd már el a vizipipáról szóló leírásokat! Mi ez az újabb őrület? Még a hagyományos dohányzásnál is károsabb. Gondolom ez eszedbe sem jutott. ÉBRESZTŐ!
2009. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen újabb őrület??? Már több száz éve vízipipáznak az emberek. azt meg ne te mond meg ki mit csinál... amíg nem fújja az orrod alá addig mit problémázol?


egyébként meg kérdező vásárolj az interneten...

2009. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Még a hagyományos dohányzásnál is károsabb. Gondolom ez eszedbe sem jutott. ÉBRESZTŐ!"


Gondolom te vmi pihentagyú állat vagy! Én nem szeretek pipázni mert uncsi, de azt azért tudom hogy ez egy nagy BAROMSÁG! Igen jól hallottad!!!! HOGY LENNE MÁR KÁROSABB MINT A CIGI??? Gondolkozz már ember!!

2009. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Aki nem tudja, mi is az a vízipipa.

2009. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a véleményeteket kértem ki hanem azt hogy hol tudok beszerezni egyet.az meg az én dolgom h tönkreteszem e vmimet vagy nem
2009. aug. 17. 11:12
 6/7 anonim válasza:
szerintem az interneten lenne a legegyszerűbb! ott tudsz dohányt is, és szenet is venni, de ott a vatera.hu , vagy a teszvesz.hu , használt cuccok eladása/vétele. ott biztosan tudsz valami jó pipát venni. szén+ dohány is tuti van , názz utána :)
2009. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nézz utána*
2009. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!