Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok megfizethető áron...

Hol tudok megfizethető áron jó minőségű, kényelmes szoptatós melltartót vásárolni? (Budapest vagy Székesfehérvár)

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
outlet brendonba vettem.v. babásoldalakon van használtana hirdetésbe.
2009. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én auchan-ben vettem 3000 ft, a felpróbálás után kényelmesnek tűnik, de még nincs meg a babám,ezért nagy tapasztalatokról nem tudok beszámolni.

39+1

2009. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Müllerben nekem jobban be jött mint a drága melltartóm.
2009. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!A kínai piacon elég jó minőségű van és csak1700,Ft.
2009. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Brendonban 5900Ft/db. Kínaiban 590Ft/db. Nekem a kínai bevállt-jó anyaga van, kényelmes, jól tart, olcsó. :) Már most azt hordok, a szoptatárhoz már egy számmal nagyobbat vettem.
2009. aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az érdi piacon 600 ft-ért vannak, de nem csak szoptatós, bármilyen egyéb más, a bejárattól nem messze,elég nagy sorban, minden szombaton kint vannak!!
2009. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, körülnézek!
2009. aug. 10. 07:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van szoptatós melltartóm (Dorina, Stella), ha esetleg érdekel, keress meg nyugodtan.
2009. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!