Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lett a világunk?

Hogyan lett a világunk?

Figyelt kérdés

ki mibe hisz?

isten vagy evulució(fejlodés)


és ha evulció,akkor hogyan kezdődőt stb... ha isten akkor részletes leírást..köszi



2012. nov. 23. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de nem hiszem, hogy a Tejútrendszernek, vagy az egész Világegyetemnek vagy akár a Földnek, Napnak van/volt evulúciója.
2012. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod hogy az isten teremtette, a tejutrendszert,a világegyetem meg stb.. szóval ő neki ált,és igy gondol eggyet és ott jelent vagy mi?
2012. nov. 23. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Én a világegyetem kialakulásáért nem Istent tartom felelősnek

Én a föld kialakulásban sem gondolok arra hogy isten műve lenne. Nem vagyok vallásos, így az Ádám-Éva verziót, és az isten alkotta világot csak szép vallású mesének tudom be.

A tudományban hiszek. Részletesen nem írom le, Ha érdekel akkor nézzél sperktumon, vagy a national Geographic vagy akár a Discovery Science csatornán erről szóló dokuentum filmeket. Mind a tudomány mid a vallásos verziót is bemutatják ezer féleképpen.

2012. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Én meg nem hiszek. Én a tényekkel foglalkozom, ami mérhető, számolható, vizsgálható. Régen rossz, ha valaki az evolúcióban hisz, mert akkor nagyon-nagyon rossz úton jár. A tudományban pont az a szép (és hasznos) hogy nem követel hitet. Sőt. Ha hiszel dolgokban, akkor az bizony hibás lesz. Hiába hiszek benne, hogy 2+2 az 5, ha egyszer 4, ha a fejem tetejére állok, akkor is :)
2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kicsit értelmetlen a kérdésed!De amire tudok válaszolók.

Na szóval,az én nézőpontom szerint ,a világegyetem keletkezéséhez ,kellet valami felsőbrendű intelligencia ,ami beindított egy nagyon bonyolult körfolyamatot,és ez az intelligencia minden felett áll,ami minden fizika törvényt meghatározz,és mindig törekszik a harmoniára,ez alatt nem kivétel a születés és a halál sem.

Azt mondom,hogy nagy csoda ,hogy meg teremtödőtt,az univerzium,még nagyobb az ,hogy van élet földön,de a legeslegnagyobb csoda ,az ,hogy emberek vagyunk,és tisztában vagyunk azzal,hogy mi zajlik körülöttünk,és nagyon hálásak lehetünk ,ezért a tudásért,mert egy ajándék.

2012. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örökké fogva van.

Nem alkotja senki.

Általunk keletkezik.

Igazságaink és hazugságaink teremtik.


A hit vak.

Mondj igazat!

2019. nov. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!