Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy mit akarhat?

Figyelt kérdés
Chat.hu-n találkoztam egy fiúval, sokat beszélgettünk, tök normális volt meg minden. Felvetten skypra, de egy idő után folyamatosan képeket kért tőlem (normálisakat, nem meztelent vagy hasonlót). Adtam is neki kettőt, de ő folyamatosan kér még még még és hiába mondom neki, hogy nem küldök akkor is.
2012. nov. 24. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Feleségül akar venni. Szerintem jobb ha engedsz neki, mert ki tudja mire képes, ha ellenkezel.
2012. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél több salátát és gyümölcsöt és kevesebb édességet.
2012. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes. Ha nem viszonzod az érzéseit, akkor jobb, ha valahogy udvariasan lekoptatod.
2012. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló esetem, de a legtöbb pasi ilyen, hogy fényképeket kér, mert valami fotómodellre számít.Nos, én ezt nem szeretem.Van rólam egy képe, amiről már simán felismerne.Ha az alapján tetszem, jó, ha nem,akkor sajnálom, nem küldözgetek ismerteleneknek zsák számra képeket!
2012. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!