Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom Megcsalta a...

A legjobb barátom Megcsalta a barátnője nem tudom milyen dolog ez, de sírt is, és nekem nagyon furcsa egy férfit sírni látni. Próbáltam vigasztalni, amikor is átölelt, és azt mondta erre szüksége volt. Ez mennyire normális? Elég furcsán vettem.

Figyelt kérdés
De mégis a gyerekkori barátom. Együtt nevelkedtünk és most egy egyetemre járunk egy koliban, egy szobában. Nagyon szar érzés volt sírni látni... Élete szerelme volt a csaj... Ráadásul nem akarok a barátnőmmel most elötte mutatkozni mert rosszul esne neki...

2012. nov. 22. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most ezzel mi a baj? Sírni ilyen helyzetben normális, barátot vigasztalni normális, ezért hálásnak lenni normális, barátot megölelni normális. Amikor olvasni kezdtem a kérdésedet, először azt hittem, lefeküdtél vele, az mondjuk nálam nem férne bele a barátságba, de van, akinél az is normális.
2012. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel.

"Élete szerelme volt a csaj"

Hát akkor? Ilyesmi fáj az embernek, egy idegen előtt biztosan nem sírt volna, de benned megbízik, valahol muszáj volt kiadnia.

Szerintem tök normális.

2012. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt vettem furcsán, hogy megölelt-Szerintem mi fiúk nem sűrűn ölelgetjük egymást... sőt én abszolút nem... de szerintem sokan így vannak vele...Ezért kérdem, ez mennyire normális.
2012. nov. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!