Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi, illetve milyen nyomai...

Mennyi, illetve milyen nyomai lehetnek annak ha a barátnőm összeverekedik egy másik csajjal?

Figyelt kérdés

Na szóval röviden annyi a történet hogy a barátnőm elég harcias típus, viszont a barátnője egy buliba kikezdett velem, és amikor azt mondtam hogy fogja vissza magát mert a barátnőm kinyírja, akkor közölte, szó szerint: hogy múltkor is keménykedett a barátnőm ő meg jó alaposan p.csán rúgta.

Úgyhogy nem hiszi hogy félni kéne tőle.

Na de a barátnőmet szerintem nem tudná megverni csak a szája nagy, és nem emlékszek rá hogy bármilyen nyoma lett volna ennek. Persze nem néztem át minden nap a barátnőmet meztelenül, de én nem vettem rajt észre nyomokat.

Amikor a barátnőm visszajött (mert csak cigizni volt kint amikor ez történt) még utána is flörtölgetet velem a csaj, de szerintem a barátnőm nem vette észre. Szóval a kérdésem az, hogy mennyire valószínű hogy ez a p.csa tényleg verekedett a barátnőmmel?



2012. nov. 26. 20:13
 1/8 -=Koldus=- válasza:
Szólj a barátnődnek, hogy mi a szitu. Vagy beszélj a barátnőjével személyesen, hogy emlékszik-e mi történt akkor. Gondolom eléggé be volt rúgva.
2012. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha így lett volna,a barátnőd biztos megemlített volna neked.Kamu szöveg volt a csaj részéről.
2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarom felhozni a témát, a barátnőmről mondjuk elhiszem hogy nem mondta volna el, ő nem az a meghunyászkodó típus. A barátnője meg egy szarkeverő amúgy is. De viszont inkább nem hoznám fel a témát.
2012. nov. 26. 20:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és annyira nem volt berúgva, szóval emlékeznie kell a barátnőnek.
2012. nov. 26. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne ha a csajt te állítanád le. Szerintem is csak a szája nagy, de nem igazán értem ezt.

Kikezd a barátnője pasijával, aztán keménykedik és tovább flörtöl?

Sztem egy pasit nem a barátnőjének kellene megvédeni az ilyen csajoktól, hanem a pasinak kellene egyenesen és nyíltan elutasítani az ilyeneket és leállítani ha flörtölnek. Már ha a pasinak van gerince.

2012. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ebből a társaságból senki se normális ha ő barátnőjének nevez egy olyan sz*rkeverőt aki lenyúlná a pasiját.

Ne vedd sértésnek, nem bírálatnak írtam csak arra értettem hogy az se normális ha valaki barátnak hív ilyen embert

2012. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem valószínű, hogy megverte volna, ha igen, akkor nem lenne olyan jó a viszonyuk, hogy együtt mennek bulizni, ráadásul otthagyja vele a pasiját is. Az a valószínűbb, hogy a csaj akart valami nagyot válaszolni amikor azt mondtad. Viszont nem normális baráti kapcsolat az, ahol a másik pasijára ráhajtanak, úgyhogy jobb lenne, ha finoman jeleznéd a párodnak, hogy a lány nem a legjobb barátja...
2012. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval,az ilyen barátnő nem jó barát,el kell mondanod a barátnődnek,hogy flörtölt veled. Aki a barátnője pasijával kikezd,az pedig hazudik is,szóval ne hidd, hogy tényleg bántotta volna.
2012. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!