Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom meghivott ebedre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom meghivott ebedre, kozosen egy masik parral. A reszemet nekem kellett kifizetni. Akkor miert hivott meg, ez normalis ferfi jelenseg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
szerintem mai világban sajnos ez "normális".. habár az én párom biztos nem játszott volna be semmi ilyesmit, neki fontos, hogy ő legyen A Férfi :)
2012. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális!
2012. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az észak-európai országokban ez az elfogadott, és a nő háborodik fel, ha a férfi fizetni szeretne.
2012. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a barátod jelenleg nem áll jól anyagilag?
2012. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem meghívott, hanem elhívott. Ég és föld a különbség.
2012. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem is tudom....

Mikor elhívott,nem mondta,hogy nincs sok pénze,ezért fizesd már majd a te részedet.

Mert ez akkor lenne gáz,ha ő hívna el,és a végén jelezné,hogy fizesd szépen ki a részedet!

Ha én elhívom a páromat,nálam alap,hogy akkor fizetek!

Mert így gáz:


-Gyere édesem!Elmegyünk kajálni!

-Oké,éhes vagyok drágám,menjünk!

Megkajáltunk.

-Pincér!A számlát!

-Ugye hoztál magaddal pénzt szívi?

2012. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.

Szerintem egy kapcsolatban ne fizessenek ketten.

Ha ketten mentek, lehet olyan, hogy felváltva fizettek, de nehogy már külön! Az óvszer árát hogyan osztjátok el a kasszánál?

Ez duplán igaz, ha nem csak kettesben vagytok.

És mi van ha beleeszel az uborkasalátájába? Akkor annak a felét is kifizetteti veled?

Ha meg hóvége van és nem engedhetitek meg magatoknak az éttermet, akkor nem kell étterembe menni!


Szerintem üljetek le és tisztázzátok ezt, hogy ne legyen ebből rosszérzés.

2012. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én nem szeretem, ha a barátom fizet helyettem. nem akarom kihasználni. időnként előfordul, hogy ha csak iszunk valamit egy bárban, akkor ő fizet, de csak azért, mert nem hagyja, hogy én fizessem a saját részemet, eltakarja a számlát, vagy sutyiban fizet, hogy én csak utólag értesüljek róla. én szörnyen taszítónak tartom azokat a nőket, akik elvárják, hogy mindig a pasijuk fizessen helyettük. ezek a nők szerintem csak a pénzre hajtanak. velem is előfordul, hogy mondtam a barátomnak, hogy menjünk el kajálni, és ez nem azt jelentette, hogy akkor én fizetem a teljes fogyasztást, mert az én ötletem volt... ez hülyeség. a nyugat-európai kultúrában az a normális, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását.
2012. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Igazabol nem is az zavar, hogy kifizetteti, hanem otthon vagy 5 szor elmondta, hogy ne felejtsem el odaadni a reszem.

Es soha semmit nem kaptam tole, nem hivott el sehova :(

2012. nov. 26. 15:28
 10/20 anonim ***** válasza:

8-as: egyáltalán nem értek veled egyet, hogy az a normális, hogy mindenki fizeti a sajátját.

Én még a haverjaimmal is úgy vagyok, hogy egyszer az egyik fizet, másszor a másik.

Szerintem ciki számolgatni, ha meg külön kéritek a számlát, akkor meg több borravaló szokott jutni a pincérnek! :)

2012. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!