Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az arabok mitől változtak meg...

Az arabok mitől változtak meg a történelem során?

Figyelt kérdés

Az arabok , egy nagy fejlett birodalmat birtokoltak , élen jártak tudományban , nyitottak voltak a technológiára , fejlődni akartak.Jóval fejlettebbek voltak mint az európaiak.

Mi történt velük?Mi volt az oka hogy megváltoztak?

Mintha ez a bigott vallásosság teljesen kimosta volna az agyukat.



2012. nov. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden népnek van virágkora és hanyatlása. Nézd meg például a kínaiakat! Róluk eszedbe jutna az ókori Kína?
2012. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tévedésben leledzel: nagyot igen, de fejlett birodalmat sohasem birtokoltak, nem jártak élen a tudományokban sem. Akikről hallottál, Avicena stb, azok mind arabföldi zsidók voltak, Szaudi Arábiától Jemenig.

Tehát nem voltak fejlettebbek, ami változott, az az olaj felbukkanása. Élik világukat, amíg tart az olaj, utána visszasűllyednek oda, ahol voltak.

2012. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom , de a kínaiak jelenleg visszaszerezték illetve fokozatosan szerzik vissza a fejlettségüket.
2012. nov. 26. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt nagy fejlettségük nem tudom kikre gondolsz, Egyiptomra?

Ott nem arabok éltek abban az időben! Az eredetit kiszorították az arabok.

Nem tudom a hivatalos történelem mit oktat (lehet hogy még azt tanítja hogy szemiták éltek ott) de lehet tudni hogy ők nem arabok voltak.

2012. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!