Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Spanyolországról mik a tapaszt...

Spanyolországról mik a tapasztalatok? Ott szeretnék élni! És lehetséges az h spanyol állampolgár legyek?

Figyelt kérdés
i <3 espana
2009. aug. 17. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyet értek veled

én is ki szeretnék menni minimum egy évre ott élés/tanulás szempontjából

a tapasztalatok természetesen pozitívak: tök nyugodtak ,kedvesek az emberek nincs az az állandó rohanás,stressz meg idegeskedésmint nálunk.

Iszonyú jó fej ott mindenki,jól fogsz vele járni hidd el(= persze hogy lehetséges!!! minden csak akarás kérdése

2009. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Helyes, menjetek. Haza se gyertek többet, magyar nyelvet is gyorsan elfelejteni!!!
2009. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Második: de nagy hülye vagy:D Gondolom, neked nincsenek vágyaid, vagy esetleg valami miatt nem tudod valóra váltani az álmaidat..ezért irigy vagy azokra, akik tenni is akarnak valamit az életükkel..


Amúgy kedves kérdező, éld az álmaidat és menj Spanyolországba és nagyon sok sikert kívánok:) Én az USA-ba fogok kimenni 2 év múlva.

2009. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszii az eddigi válaszokat:)

második nyugi ezt fogom tenni :):)

akkor irány spanyolország:)

vagy másnak USA.. :)

de várom már..

2009. aug. 17. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én csak nyaralni voltam ott Lloret de Marban.

De annyira nem éreztem ezt a spanyol fílinget.

Inkább tartózkodóak voltak, meg bunkók kicsit.

Valószínűleg elegük volt már a sok turistából.

De én is imádom a spanyol nyelvet, és ezeretnék ott lakni.

Ha mész, inkább Dél-Spanyolországot válaszd. Pl. Granada.

2009. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt fogod tenni? Még a saját anyanyelved is elfeljted? El sem hiszem, hogy ilyen undorító lények léteznek.
2009. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is Spanyolországban (Madridban) vagy esetleg Franciaországban szeretnék élni. A spanyol nyelvet szerintem csak imádni lehet!!!:)

Én nem akarom elfelejteni a magyart, mert mindig is az lesz az anyanyelvem, de ami ebben az országban folyik, az undorító. Csakis ezért megyek el.

Ja és a szexi spanyol pasikért:)

2009. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
az utolsó egy kis tudatlan magyar liba volt.Teeny :)
2009. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!