Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kreativitás-tanfolyamot (nem...

Kreativitás-tanfolyamot (nem kézműves) tudtok-e nekem ajánlani? Részt vett-e már közületek valaki ilyen programon? Érdemes? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Például az ötletszintű kreativitásra gondolok (pl.Edward de Bono)vagy a művészi alkotókészség megalapozására(pl. Julia Cameron). De minden egyébre is kíváncsi vagyok. Az interneten rákeresve úgy tűnik, mintha el-elhalnának ezek a kezdeményezések, inkább csak régi találatok jönnek elő.
2011. szept. 13. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Nos, úgy tűnik nem bővelkedünk "kreativitás-tanfolyamokban"... Találkoztam már futtában a neten ilyesmikkel, de személyes tapasztalatom nincs ezekről. Azt tudom, hogy egyik sem ragadott meg első olvasatra. Ha valakinek komolyabb szándékai vannak a képességei fejlesztésével, azt hiszem nem lesz elég beruháznia egy ilyesféle tanfolyamra(ettől persze ezek még lehetnek hasznosak). Akadályokat nem ismerő elszántság nélkül nem fog messzire jutni... Ha már itt tartunk: Te mit várnál egy ilyen tanfolyamtól? Alapvetően mit szeretnél elérni?
2011. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!