Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni egyből...

Miért kell lepontozni egyből a magasabb keresetűeket?

Figyelt kérdés

Pl. múltkor is volt egy olyan kérdés, hogy ki mennyit keres, és aki többet írt az átlagnál annak a válasza 10%-

ban volt hasznos, pedig teljesen korrektül írt, csak az összeg volt más.



2012. nov. 27. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Irigységből valószínűleg. Sokaknak rosszul megy, aztán azt szeretnék, hogy másoknak se legyen már annyira jó, avagy dögöljön meg a szomszéd tehene is effektus. Nem tudom én se miért van ez, én alig keresek valamivel többet a minimálbérnél, de azért örülök, hogy van akinek még jól megy dolga, nem tudom miért lenne jobb nekem, ha mindenki éhen döglene.
2012. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Látod, épp hogy minimál felett keresel máris felpontoztak.

Népszokások kategória:-)

2012. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Kísérlet következik! :)


Én 150.000-et keresek...

2012. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem merem leírni hogy mennyit keresek mert akkor -60 százalékra pontoznának le.


Nem is szoktam elmondani senkinek hogy mennyit keresek , legalábbis magyarnak nem mert az a nézés amit utána látok azzal kb ölni lehetne.

2012. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

16:56, én már most utállak, te mocsok. :DDD (Csak poén. :)))


Amúgy az emberek nagy része a magas keresetet összeköti az ügyeskedéssel, csalással, szabálykerüléssel, törtetéssel. Pedig rendes munkával is lehet jól keresni. Gyakran kis szerencse is kell hozzá, de az még nem bűn.

16:51 voltam.

2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

A lepontozás ostobaság, mert nem ismeri az illetőt.

De az sem biztos, hogy irigység.

A környezetemben nagyon kevés az a jól kereső, aki tisztességes munkával, saját erejéből lett gazdag.

A többség vagy protekciós, vagy tisztességtelen vállalkozó stb.

Ezek miatt hisznek minden jól keresőt cslónak.

2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
engem úgyse tudtok lepontozni :))
2012. nov. 27. 17:19
 8/13 A kérdező kommentje:
előző, olyan szép volt az a sok 100% os válasz
2012. nov. 27. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Előbb-utóbb beszabadul egy sutyerák, de hát ez itt így működik.
2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Mert rossz érzés az, hogy valakinek a munkája többet ér mint a másiké. Persze protekciósból több van, és olyanból is aki tisztességtelenül tett szert vagyonokra.

Igazából az egész országgal,világgal baj van.

Miért kell az egyiknek nyomorognia,éhbért kapnia pedig ugyanúgy megcsinálja a munkáját és fontos munkát, (pedig azokat általában le is nézik pluszban..) , a másik meg habzsolja a pénzt. Itt inkább azzal van a baj,hogy senki sem egyenlő. És ha fizikai munkát végzel legyen az akár építőmunkás, vagy takarító- lenéznek mi szerint egy nagyon alattomos szar munkát végzel, ami igaz is, mert tényleg trágya munka, amit ráadásul meg sem fizetnek rendesen. Na ezért van az irigység. Persze ettől függetlenül én nem nézek le senkit sem. De rossz érzés az, hogy semmibe sem vesznek, kapsz éhbért amiért kidolgozod a beledet is. Más meg habzsol a jólétben. Ettől függetlenül én nem nézem le ezeket. Csak azokat akik tisztességtelen munkával, embereket átvernek, és úgy zsebelik be a pénzt. Sosem volt igazság a Földön.

2012. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!