Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez beteges? Csak szerintem...

Ez beteges? Csak szerintem érdekes?

Figyelt kérdés
Mindig is csodáltam, ha valamilyen katasztrófa végbemegy. Lenyűgöz a természet ereje, és testközelből akarom átélni/látni a történéseket. Az a tudat, hogy egy bizonyos helyen, ahol vagy, emberek éltek és hirtelen érte utol a végzet/sors . Tudom, hogy sok ember halt meg ott vagy szenvedett, menekült, de ezt egyben elképesztőnek is találom.

2012. nov. 27. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak addig tartod érdekesnek, amíg nem kell futnod valahol az életedért

nekem elég volt pár éve a földrengés, csak ültem az ágyon és rázkódott, semmi kár nem keletkezett, én mégis teljesen le voltam sokkolva

2012. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül,hiszen neve is van a jelenségnek:Katasztrófa turizmus.

Én azon a véleményen vagyok,hogy csak az menjen oda,aki segíteni akar.Rég múlt események helyszínére látogatni,az egészen más.Ott tényleg elgondolkodhat az ember azon,hogyan élhettek ott az emberek,és vajon hogyan élték meg haláluk óráját.

2012. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, bár az ismerőseim ezt nem értik meg. Egyik nagy álmom, hogy 'közelről' láthassak egy tornádót. Nagyon szeretem nézni az ilyen eseményekről szóló dokumentumfilmeket. Persze borzasztó, hogy ilyenkor emberek vesznek oda, és hatalmas az anyagi kár, de maga a jelenség lélegzetelállítóan izgalmas.

Amikor vihar készülődik, és mindenki fedezékbe húzódik, én inkább kimegyek, hogy minél közelebbről érezzem és lássam. A szélrohamokat, a sötét felhőket. Félelmetes, de gyönyörű.

Ugyanennyire érdekelnek a vulkánkitörésekről, árvizekről, földrengésekről, stb. szóló filmek is.

Lehet, hogy ez tényleg beteges, de legalább nem vagy vele egyedül:)

2012. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2., mi számít rég múltnak?
2012. nov. 27. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem volt valami pasas, aki a world trade center leromolásakor azt nyilatkozta, hogy őt esztétikailag lenyűgözte a dolog :O
2012. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amúgy:

[link]

2012. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak, hogy tisztázzam: nem az emberek pusztulása, hanem maga a nyers természeti erő érdekel, legalábbis engem. Tornádót sem úgy szeretnék látni, hogy épp lerombol egy települést, hanem vmi kihalt tájon, az amerikai 'tornádófolyosó'területén.
2012. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is van benne lenyűgöző! A természet ereje, egy tornádó, ami épp egy házat kap fel... de ez lassan a minden napunk része lesz, mert az ember addig pusztítja a földet ami meg nem hal teljesen és akkor az emberek is kihalnak! A föld próbálja lesöpörni magáról a mérgező embereket! Lassan már mindenhol ember él a földön és az állatoknak növényeknek már nem lesz helyük...
2012. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem,nem beteges, csak fura, de ez nem rossz. Én is csodálom a természet erejét, szerintem gyönyörű. :) nyugi
2012. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!