Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi számról? Más kultúra, de szerintem érdekes.

Figyelt kérdés

szeretnék nektek mutatni egy zenét és megkérdezni mit vélekedtek róla. sokaknak nem fog tetszeni mert más kultúrájához tartozott ( a cigányokhoz)cigány népzene. még a mindenféle mai feltuningolt vackok előtt. én nem hallgatok ilyen zenéket, és nem is tartozom közéjük, de ez pl. megfogott, ahogy a saját népzenénket is szeretem és sokat hallgatom és prálgatom is (citera) az övék közt is lehet találni egész jókat és ha elvonatkoztatok a negatí dolgokkal ami hozzájuk tartozik szerintem szép szám ez is nekem tetszik:) neked mi a véleméyed róla?


[link]


2010. máj. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos regisztrálni kell a meghallgatáshoz, ezért pedig nem fogok, pedig érdekelt volna. Egyébként is az köztudott, hogy a cigányzene hungarikum, most eltekintve a mai helyzettől.
2010. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg erre gondolhattam volna ne haragudjatok felteszem youtubera és majd írom a linket
2010. máj. 9. 23:01
 3/6 A kérdező kommentje:
tess ezt már mindenki meg tudja hallgatni: http://www.youtube.com/watch?v=ZFEs6oBmaP4
2010. máj. 9. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz szerintem. A cigányságnak ugyanúgy megvannak a saját értékei, mint mindenki másnak. Ez is az egyik.
2010. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hogy ez mekkora jó zene!:O Istenem, miért kellett a tuctuccal elrontani ezt a stílust?!:S (Egyébként én az arab zenét imádom, és akkorákat röhögök a sztereotípiákon, hogy dehát ők mind kulturálatlan, bunkó terroristák...pff:S:D)
2010. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó, jó, jobb mint a cigány rap, meg a tucc-tucc. ez még az értelmesebbje, de nap nap után azért nem bírnám hallgatni.
2010. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!