Mit jelent az LÖ?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok hülye,de mindenhova odaírják facebookon,vagy képekre, hogy pl: lö legjobb barátnőm stb.. És annyira idegesít,hogy nem tudom mi az. xD

2012. nov. 29. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

[link] -> itt például


Tehát odaírja, hogy értsd, mi történik. De, hogy miért lö, az máig kérdés. :D

2012. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy elméletileg valami francia elöljárószó. :D De magyar szavak elé miért kell berakni az rejtély. xD Nah mindegy :D
2012. nov. 29. 14:28
 3/8 anonim válasza:
40%

Azt jelenti íme, meg ilyenek.

"és lőn világosság"

2012. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A francia le (ejtsd kb lö). Magyarul a, az. De már aki odaírja sem mindig tudja, szóval azért biggyesztik oda, mert mástól így látták. Értelme semmi, csak jópofa, talán....
2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Például egy francia újság a Le Monde, azt jelenti, A Világ.
2012. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aham. xD oks,köszi:D de sok értelmét még így se látom.:p
2012. nov. 29. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs értelme. Angol nyelvű ilyen szutykokból jön (ott "le"-nek írják) és most ezt lett divat odaírni. Engem kifejezetten zavar. A legtöbb ilyesmi, mint ami az 1. hsz.-ben is van, sokkal viccesebb lenne "lö" nélkül.
2012. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Lovas Ödön bácsi monogramja :D
2012. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!