Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges ez az egész? Vajon...

Lehetséges ez az egész? Vajon mit takar magában? Mik vagyunk mi egymásnak?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Nos. Van egy osztálytársam akivel már ovoda óta nyirjuk egymás mind a ketten lányok vagyunk. Eddig semmi különös most jön az érdekes rész.

Az ő annya ott hagyta őt az apjával mikor picibaba volt,

velem ugyan ez van csak az apám hagyott el és az anyámmal élek. Az apja újjra megnősült lett két gyereke de a lány nem jön ki az apja nőjével így családi gondok vannak a kiscsaj a mamájánál lakik. Az én anyukám-nak van egy ujj pasija, nem házasodtak össze nem is ujj hisz 5-éve együtt vannak. De én nagyon nem birom a csávót. A kiscsaj 5-ös tanuló én is az vagyok. Ő vékony én is az vagyok.. Mind a kettőnk szeme ugyan olyan, izlésük megegyezik, véleményünk szinte mindenről ugyan az. De nem bírunk meglenni egymás melett. Folyton veszekszünk nincs olyan nap mikro ne beszélnénk ki egymást vagy ne vesznénk össze. De teljesen megőrít ez a hasonlóság. Semmi rokonság nincs köztünk semmi az ég világon, se nagyszülők, se semmi. Mégis annyira furcsa minden. Szerintetek mi ez köztünk?? Rokonság , vagy nem nemtudom.. Válaszokat szeretnék de nem tudok.. Válaszok már mióta keresem őket..


2012. dec. 1. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hasonlóan bonyolult családi kapcsolatok miatti, ingatag biztonságérzet miatt vagytok mindketten ingerlékenyebbek, és egyben egyformák. Erről nem tehet egyikőtök sem, egyszerűen az életkörülményeitek ennyire hasonlóak, és, mivel egy korban vagytok, hasonlóan hat rátok. Színtiszta pszichológia. Lélektan. Ne magyarázz bele semmi elvarázsolt boszorkányságot, vagy bármit is.
2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!