Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Naptárat szeretnék postán...

Naptárat szeretnék postán elküldeni. Milyen borítékot kell hozzá kérni?

Figyelt kérdés
Egy 32,5 x 24 cm-es naptárat szeretnék küldeni postán, és gondoltam, hogy akkor kérek hozzá egy nagy borítékot. Ma voltam a postán, elmondtam a méreteket, erre adott a fickó egy A/4-es borítékot, de mikor kipróbáltam, nem fért bele a naptár. A 32,5 cm-es hosszúság épp necces volt, a 24 cm-es szélesség viszont kevés. Van ennél nagyobb boríték? Vagy egyáltalán hogy kell ezt elküldeni? A naptár mellé még tennék egy nagyon vékony, kis könyvet, ami egyáltalán nem foglal sok helyet. Mit javasoltok? Aki küldött már hasonlót, kérem, hogy írja meg, hogy küldte. Köszönöm előre is!

2012. dec. 3. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj inkább papírboltba, rengeteg méretben szoktak tartani borítékot mindenhol. Vidd magaddal a naptárat és próbálgasd, hogy melyikbe fér bele. Ha a címzés szabályos, akkor kézbesítenie kell a postának, akármilyen is a boríték.
2012. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudsz valahol egy papírboltot a Kálvin tér környékén?

2012. dec. 3. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy a Vámház körúton, a Nagycsarnok oldalán, de nem ismerem a választékukat. Még egy nagyobb akad a Ferenciek terénél, az sincs messze.
2012. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Ferenciek terére mentem, a Pirex Papírba, és rögtön találtam olyan borítékot, ami kell. Ráadásul még olcsóbb is volt ez a nagyobb boríték, mint a postán a kisebb (A/4-es). Köszi a tippet, most már legalább tudom, hogy legközelebb ne a postára menjek borítékért.
2012. dec. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!