Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Regisztráltam a Fundamenta...

Regisztráltam a Fundamenta oldalán egy nyereményjáték miatt, és most nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Napi 3-4x csörgetnek, és leginkább délelőtt, annak ellenére, hogy a délutánt jelöltem meg a regitszrációnál. Iskolában vagyok délelőtt, azért nem tudom felvenni, de azért nem állapot, hogy ennyire hívogatnak. Viszont nem tudom letörölni sem magam az oldalról. Egyszerűen nem találom, hogy hol kell.


Valakivel volt már ilyen? Mit csináltatok?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2012. dec. 4. 16:17
 1/2 anonim válasza:

1: ha nem veszed fel, miért vagy biztos benne, hogy ők keresnek?

2: elképzelhető, hogy tévesen jelölted meg a napszakot, de az sem kizárt, hogy az adat berögzítésénél a munkatárs tévesztett. Emberből van, előfordul, hogy hibázik.

3: mivel nem veszed fel a telefont, de regisztráltál, a munkatárs nyilván többször próbál elérni, hiszen kötelessége felvenni veled a kapcsolatot.

4: ha veszed a fáradtságot és felhívod azt a számot, amin keresnek, megelőzheted a további telefonhívásokat.

5: ha neked ilyen nagy probléma, hogy fel akarnak keresni, mi a jó fenének regisztráltál?

2012. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
már volt, hogy mamámat is ilyenekkel zaklatták, leordítota a fejuket a telefonban. azóta nem hívták, de még uzenet se jott :D
2013. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!