Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szemét az ilyen ember?...

Nem szemét az ilyen ember? Megérdemli, hogy jól megszívassam szerintetek?

Figyelt kérdés

Én 27 éves dekoratív nő vagyok. A közösségi oldalon rám írt egy pasi, aki szívesen megismerne engem. Azt állítja, hogy több éve én egyszer (WTF??????...kb. ezer emberrel beszéltem az óta pár szót) beszéltem vele pár szót egy helyen. Ő megjegyzett és elmondása szerint nagyon nem is tudott elfelejteni.


Ez mind idáig szép és jó és kedves dolog, csak aztán jött a bökkenő. Hát én se vagyok h.lye, így felmentem az oldalára és megnézem az adatait. A srác..........(üljetek le!...) FRISS HÁZAS! Most nyáron házasodott meg és MOST 1,5 hónapja született neki egy kisbabája. Ezeket konkrétan az oldalára feltöltött képek is bizonyítják.


No, de eddig ez oké, mert hát akár írhat az ember egy bókot és csókolom, de ez idáig nem állt meg. Ez az ember találkozni akar velem, eléggé nyomul, ami nem a baráti viszont illeti. Leírja -sajnáltatja magát- hogy ő minden hobbijában egyedül van...nem megy vele "senki". "Senki" nem kirándul vele, stb.stb. No meg ilyeneket ír, hogy én milyen gyönyörű nő vagyok, az egyik legszebb, stb.stb.


Én a közösségi oldalon látom az asszonyt is, hiszem "házas vele: Gipsz Jakabné", és rá tudnék kattintani. Én egy morzsányi jelet se adtam a pasinak, hogy nekem bejönne vagy akármi. Mindig leráztam, de eléggé keményen nyomja nekem a sódert. Szóval arra gondoltam, ha valaki ilyen gerinctelen az asszonnyal no meg a gyerekkel szemben, akkor lebuktatom.


Minden chatelést és levelet át fogok küldeni az asszonynak.


Szerintetek?


(Csak a véleményre vagyok kíváncsi, mert mindenképpen át fogom küldeni a leveleit, szóval lebeszélni nem tudtok róla.)


Amúgy meg én nem is értem, hogy aki CSAK 1,5 hónapja házas az HOGY tehet ilyet?!?!??!! Hogy van ez M-berek???


Ennyire para már a kapcsolat a mai világban?? WTF??



2012. dec. 4. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

PASI.

majdnem mind ilyen. törődj bele.

2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát sajnálom a feleséget meg a kisgyereket, hogy ilyen féreg jutott nekik.
2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
fotózd le a beszélgetést, küld el a feleségének.
2012. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
HA HA HA HA!! :D No, de akkor én eddig csak aranybogarakat fogtam ki? Mert az én palijaim nem csináltak ilyet. Oké, nekik is volt hibájuk meg elviselhetetlen tulajdonságaik, de azért ilyenek nem voltak! Max. büdös volt a lábuk...:DDD
2012. dec. 4. 18:41
 5/23 anonim ***** válasza:
sajnálom de ez PASI-bol van:( szegény felesége!
2012. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
majd házasság és gyerek után megtudod,hogy majdnem minden pasi félredug :DD és akkor lesz ám HA HA HA :DD
2012. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
yaya, az lesz, hogy elküldöm a chatet az asszonynak! Mindenképpen! Ellenkező esetben én is "örülnék", ha a másik lenne oly rendes, hogy elküldje nekem. Szegény nőt sajnálom. Nem is értem, hogy lehet valaki ilyen. No meg a pasit se értem. Én szőke hajú vagyok és langalétra, a felesége meg alacsony és fekete göndör. Ha olyan típus jön be neki, akkor miért nekem ír? Ha meg én akkor meg miért vette ez az asszonyt?? (ez csak költői kérdés volt.....)
2012. dec. 4. 18:43
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem ismered, nem tudod mire képes. Hagyd a francba. Mond neki, hogy beárulod az asszonynak, ha nem hagyja abba a nyomulást. Az oldaladról meg tiltsd le. Nem léphet kapcsolatba veled Akkor.
2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem, ne tedd, lehet hogy csak idióta és a gyerek miatt be pánikolt és 1-2 hónap múlva rájön, hogy idióta és vissza tér a normális életéhez, nem biztos hogy érdemes tönkre tenni egy gyerek életétt azért mert egyszer hülye volt. Ha másnak is nyomja a sódert akkor úgy is le fog bukni, mert ostoba mint a segg és másnak is igy tolja akkor lesz aki lebuktatja, ne te legyél az OK.

2012. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De szemét, de ettől még felesleges megszívatnod. Abból úgyis te jössz ki rosszul. Hagyd a fenébe, ne válaszolj, ha ír. Az asszonyt meg ne tedd tönkre, hátha megjavul a férje.
2012. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!