Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lesz vki pedofil?

Mitől lesz vki pedofil?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy születik az ember, ezért arra vagyok kíváncsi mik lehetnek a kiváltó okok, mi történik velük gyerekkorukban, hogy pedofilok lesznek?
2012. dec. 5. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha 16 alatt vagy küldj magadról egy képet és elmondom.
2012. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

erre nincs konkret magyarazat.

gondolom csalodott a sajat korosztalyaban

de lehet ez olyan,ami a homoszexualisoknal van. nincs ra magyarazat miert ahhoz vonzodik.

de ugye a h.szexualisok nem artanak senkinek, mig az igazi pedofilok, nem a 13éves lány, 20eves fiura gondolok.

hanem azok,akik 10eves kor alatt molesztalnak.az olyanokat jol szet kene pufolni.

múltkor tvben volt egy férfi,aki ugy nyomult ra egy 15hónapos gyerekre,hogy eltort a bordaja....:/

na az ilyen esetek a durvák..csak elég felelotlenul mukodik ma a lepedofilozas,azert irtam ezt.

16L

2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah, de viccet félretéve :

,,Az elnyomott szexuális igények, az elnyomott vágyak, az elnyomott emberi viselkedések okozhatnak súlyos problémákat."

2012. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem bizonyított még, hogy mitől.


Pedofilnak 16 éves kortól mondható valaki és ekkortól diagnosztizálható. Nem tudják egyelőre, hogy veleszületett avagy valamilyen trauma, stb. hatására kifejlődő rendellenesség-e.


Azt bizonyították, hogy a pedofilok:

alacsonyabb iq-júak, általában alacsonyabb termetűek, rossz a memóriájuk és sok esetben bal kezesek. Gyakran buknak az iskolában, és általában szenvedtek gyerekkorukban valamilyen eszméletvesztéssel járó balesetet.


Jelenleg úgy vélik, hogy egy vagy több olyan neurológiai tényező is jelen van már születéskor, ami a kialakulását okozza. Arról is van feltételezés (bizonyíottan, de nem 100%-osan), hogy a pedofília örökölhető, így valószínűsíthetőleg genetikai tényezők is közrejátszanak a kialakulásában.

2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mustafa33 ***** válasza:
Először elekzd nekik tetszeni a borotvált p..ci....
2012. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Látom, hogy régi kérdés, de azért szeretnék hozzászólni.


4. válaszoló elég jókat mondott, de állíthatom, hogy már 13 éves kortól egyértelműen kimutatható lehet.


Befolyásoló tényezők közül az öröklődésnek nagyon erős a valószínűsége, szóval, de végül is így születnek.


Az alacsony IQ-t be kéne határolni, hogy kikhez képest, mert ez kicsit erős kijelentés, úgy gondolom.


De, hogy kitérjek a saját véleményemre, azt mondanám, hogy örökletesség mellett nagyban szerepet játszik a környezet, és hogy min megy keresztül az ember az élete során. Tehát pszichés dolgok is közre játszanak.

Hogy konkrét példákat mondjak, például szeretethiány. Vagy molesztálás gyerekkorban. Vagy valami sokk, ami miatt bevésődik valami. Emberenként változó lehet. Nem tudom, hogy feltétlenül gyerekkorban kell-e történjen valami, de nem ő dönti el, hogy az akar lenni. Legfeljebb annyira, amennyire egy férfi/nő el tudja dönteni, hogy ő homokos lesz.

És hozzá kell tennem, ami ugyan nem a válasz része, de meg kell jegyeznem, hogy attól, hogy valaki pedofil, nem lesz még szörnyeteg, nem kell mindenért gyűlölni, megalázni, lenézni pusztán a média beállítottsága miatt. Úgy vettem észre, hogy nagyon megkattannak az emberek ezen szó hallatán és kicsit helyre kéne tenni az agyukban a dolgot, csak hát ki vállalná, hogy megvédje ezeket az embereket... Még én sem merném nyilvánosan, mert megköveznének, és rám fognák, hogy biztos én is az vagyok és azért... empátia eszükbe sem jutna, mert arra ők maguk képtelenek.

Még azt is hozzátenném, hogy a pszichológus sem feltétlenül megoldás, sőt szinte biztos nem (ez az én véleményem). Ez olyan, mintha egy meleg embert akarnának rászedni, hogy hetero legyen. Szinte esélytelen. A pszichológus (és pszichiáter) legfeljebb egy zombit csinál belőle, hogy nyelje az emberek kegyetlenségét, megalázásait, elnyomja önmagát és szenvedjen élete végéig valami műmosoly mögé bújva, amit talán el is hitetnek vele, hogy valódi.

Szóval ez a dolog, nem csak azon ártatlan gyerekeknek szenvedés, akik rossz emberek áldozatává válnak, hanem azon jó embereké is, akiket kiközösít a társadalom ezek miatt, pedig alapjában jó emberek, legfeljebb képeken és fantáziában élik ki magukat (hisz ők is emberek). És úgy hiszem nekik sem kevéssé fájdalmas.

2016. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!