Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legfőbb...

Szerintetek mi a legfőbb kulcsa annak, hogy valaki bátran merjen beszélni, és megnyilvánulni nagyobb létszámú tömeg előtt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha elfogadnák az ilyen fajta embereket. De az ilyenfajta embereket csak idiótának meg a társadalomra közveszélyes-nek titulálják. Szerintem az sem jobb, ha valakiből állandóan ömlik a szó. Mert azért beszél annyit, mert állandóan hazudik. (Azt is mondja, ami nem igaz).


Nekem nincsenek barátaim, nem is kell. Remekül elvagyok egyedül is.

2012. dec. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyakorlás. Aki 25 prezentációt tartott már pl vállalatoknak, az bátran tud beszélni és szépen. Az első néhány ilyen kiállás nehéz, engem is az ájulás szokott kerülgetni.


(vagy nem tudom mire gondolsz?)

2012. dec. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek kulcsa az, hogy igazán értsen ahhoz, amiről beszél és higgyen benne.akkor nem fog különösebben feszengeni, hiszen biztos tudással lép a tömeg elé és amihez értünk, amit szeretünk, arról könnyű beszélni.
2012. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokszor kell felmondania magában.Ez még akkor is beválik,ha valaki full lámpalázas,mint pl én.
2012. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg igen jótékony hatású, ha úgy állsz hozzá, hogy ha valakinek nem tetszik az előadásod, az nem a te problémád, hanem az övé.
2012. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszait!

Szegeny elso hozzaszolonak nem lehet egyszeru az elete : ( Azert ne csuggedj, biztosan lesznek majd barataid!

A tobbi hozzaszolo valaszaval pedig alapvetoen azert ertek egyet, mert korulbelul en is ezekre, illetve ehhez hasonlo dolgokra jutottam eszmefuttatasaim soran : )

2012. dec. 6. 12:31
 7/7 anonim válasza:
Nekem az is sokat számít, hogy kiknek beszélek. Amikor tudom, hogy nem tudnak belekötni akkor sem, ah félremondok valamit, annyira nem értenek a témához, nem tud anynira izgatni, mint az, amikor tudom, hogy mindenki vágja, amiről beszélni fogok.
2012. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!