Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyobb tömeg előt voltál már...

Nagyobb tömeg előt voltál már meztelenül? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy az osztály előtt, gólyatábor, nagy házibuli stb.

2012. aug. 24. 09:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Persze, orvosis gólyatáborban, másról sem szólt, csajok-fiúk vetélkedők vicces feladataira meztelenkedtek bele az estébe. Utána fürdés - hasonlóan - a Balatonban. Jó volt :)
2012. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa... Egy csepeli bányatónál voltunk éjjel, ahol meztelenül mentünk ki a szomszédos földre kukoricát lopni, és az út mellől fát tüzelni. Mire visszaértünk, nem volt tűz, és semmi más se, mert a cuccainkra ráomlott a löszfal. Aki ott volt, az szerencsére megúszta.
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ja, még a szülőszobán, amint a doki kimetszett anyám méhéből. Az a néhány ember valódi tömeget jelentett 9 hónapos egyedüllét után.
2012. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam, de én is kiváncsi lennék a saját reakciómra. Nem tudom, hogyan élném meg.
2012. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen, mikor megszülettem, egy csapatnyi ember állt körülöttem, teljesen meztelen voltam, de nem igazán zavartattam magam. :D
2012. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen vagyok meztelen régebben amíg volt szőlőskertünk ott is szívesen meztelenkedtem, egy kis meztelen nyári munka. Nem igen zavartattan magam, mert elég ritka volt, hogy bárkivel is találkozzak, azok meg egy kis mosoly után mentek tovább. Egyszer azonban a szomszéd táblába asszonyokat hoztak dolgozni. Én akkor vettem már csak észre amikor gyakorlatilag mindegy volt, a soromban dolgozott két asszony. Nem nagyon zavartattam magam, végigdolgoztam a meztelenül napot, Ők szerintem élvezték én meg nem zavartattam magam...
2012. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élőben nem voltam még,de az öltözőben egy osztálytársam lefényképezett a telefonnal meztelenül.Mire én is megtudtam látta az egész osztály,ha nem az egész suli,mivel feltették a netre.
2012. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!