Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőm teljese...

Mit tegyek? A barátnőm teljesen levegőnek néz.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel a veszekedésünk 4. -ben kezdődött. Ami azért volt, mert én is ugyanolyan converse cipőt vettem mint ő. ő akkor eléggé bunkó volt velem, kibeszélt, és amiket mondtam valakiről, ő annak a személynek továbbította. és ezért a legtöbb mindenki megutált. Mondjuk, most 5. -ben már legalább nem utálnak. Na, és az van, hogy tegnapelőtt vettem egy csizmát, mert ugye már azért tél van, és kell. szóval, vettem. és másnap kiderült, hogy a "legjobb" barátnőmnek is olyan van. Megkérdeztem tőle, hogy haragszik-e, azt mondta nem. Gondoltam, huh, de jó, végre ilyen hülyeségekért nem haragszik. De viszont ma hozzám se szólt, na, jó, összesen 2x. De akkor is bunkó volt. Szóval gondolom, hogy haragszik. Vagy én már komolyan nem tom hogy mi baja lehet. De komolyan. Most már azért 5. -esek vagyunk, ilyen kis hülye nem lehet. -. -" viszont, most elvileg a legjobb barátnője a Panna, és a Csenge. Pont az a 2 az osztály kis k***ja. Szóval. Hát. Elég sz** helyzetben vagyok. és csak remélni tudom, hogy hamarosan Veszprémből elmennek, és vissza mennek Debrecenbe! -. -" szóval, mit tegyek? . Ja és mellettem ül minden órán. *-*

2012. dec. 6. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a barátnő nem való hozzád..

Ha "elvileg" barátnők vagytok,nem beszélne ki..

Te is nézd levegőnek,és ha hozzád szól,figyeld meg mit és hogyan..

Az ilyenek általában kihasználják a másikat,nekem is volt jó pár ilyen barátnőm,azóta sem tartom velük a kapcsolatot,és sokkal jobb lett a helyzet.. 13/L

2012. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké.. csak akkor, abban a helyzetben akkor az nagyon rosszul esik nekem... :S
2012. dec. 6. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az IQ-m minuszba zuhant, míg végigolvastam a problémád. Most olvasd el külső szemmel, hogy mit írtál és ha nem egy visszamaradott óvodás gyökérnek tartod a kislányt, akkor ... meg is érdemled :D Fel kéen ismerni, hogy az ilyen nem barát és durván alacsony az értelmi szintje...
2012. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
...*-*
2012. dec. 7. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos :D értelmes lánynak tűnsz, próbálj meg olyanokkal barátkozni, akik a te szinteden vannak. Veszprém azért nem olyan kicsi város, tuti találsz a környezetedben hozzád hasonlót. a csajt meg hagyd a fenébe.
2012. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) köszi. :D azóta már van egy másik barátnőm :)
2013. jan. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!