Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért van az ha valaki kérdez...

Mért van az ha valaki kérdez valamit és nem ír teljesen helyesen akkor nem a kérdésre válaszolnak hanem csak a helyesírását kritizálják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Me bunkók, de ottvan a microsoft world, leellenörzi neked.
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Kötekedés, így akarják tudatni a kérdezővel hogy ők sokkal okosabbak... Szerintem is hülyeség én is ezerszer javítgathatnék mégsem teszem, mert nem helyesírási tanácsadást várnak.
2012. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
(lehet kicsit furcsán hangzik de így van) igazából tudok helyesen írni csak nem szeretek vele "kinlódni" így egyszerűbb leirni hogy nem figyelek mindenre mert így is érti aki akarja..egyébként köszönöm a válaszokat
2012. jan. 29. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Tudod, én úgy vagyok vele, hogy ha már szánsz időt arra, hogy ezen az oldalon kérdést tegyél fel, akkor szánhatnál időt arra is, hogy miképp írsz. A helyesírás minősíti az írósát, aki mellőzi, az igénytelen.


Meg ugye vannak azok, akik így írnak: "éj mé star bele töröd a nyelved jah s plusz amikor ez a név meg fogant még anime stars ujság sehol sem volt ".


Mi ez, ha nem igénytelenség? Se egy vessző, se egy jól eltalált ékezet. Nyelvhelyesség ellenőrzőt mindenki ingyen telepíthet magának, és azzal megelőzi, hogy a válaszolók először a helyesírásán akadjanak fenn.


Tudod, ez olyasmi, mint koszos ruhában felszállni a villamosra. Lehetsz okos, művelt és kedves ember, ha hullik a ruhádról a retek és kocsmaszagod van, az emberek csak azt látják, ami kívül van.

2012. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!