Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? (Bulikkal kapcsolatban) Az emberi kapcsolatok? Kamuzás?

Figyelt kérdés

Már van tapasztalatom ez ügyben, nem először fordul elő.

Ma milyen egy átlag ember? Van rengeteg ismerőse, 18 év alatt tutira elvesztette, bulizik, dolgozik, multkori buliban igy ugy berészegedtem - egyszóval "menő"

Aztán van valami buli lehetőség, mondjuk úgy, házibuli. A visszaigazoltak fele, vagy még annyi sem jön el, van egyszerüen elintézi "á most hideg van" és ennyi. Máskor meg kiirja, hogy "jaj bár lenne pasim/csajom, bár mennénk kézen fogva a parkban" - aztán meg otthon ül, pedig ott van a lehetőség.

Ugye nemsokára szilveszter, de már előre elfáradok a gondolattól, hogy jajdejó, lesz valami buli - aztán tessék, leszünk néhányan, csak pasik, a többi meg otthonmarad...

pedig mekkora ciki volt alig pár éve, hogy otthonülő, nem mozdul ki, antiszoc, számitógépőrült - feltűnően sok ilyen ember van


2012. dec. 12. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ó ez egy nagyon is aktuális dolog :) Én sem járok bulizni igazán, csak nagyon ritkán, de mennék mindenképp ha lenne. Az én gondom az, hogy ahol lakom nincs egyáltalán buli, vagy ami van az olyan színvonalú, amire én nem mennék el soha. Így halasztottam az egész témát egyetemig.


Abban pedig igazad van, hogy egyre többen vannak, akik el sem járnak, pedig ott a lehetőség.

2012. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!