Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Társasházban ha még ilyenkor...

Társasházban ha még ilyenkor is buliznak valahol, és az egész belső udvar ettől visszhangzik, rájuk lehet hívni a rendőröket vagy vkit?

Figyelt kérdés
A belső udvarra néz a szobám, nagyon hangos, nem tudok aludni pedig holnap dolgozom, és visszhangzik az egész, tényleg nagyon szar, sztem nem csak engem zavar. Azért ilyenkor már durva bulizni, pláne társasházban, akkor is ha péntek van... mert nem mindenki lazul otthon holnap is.
2012. dec. 14. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Péntek van, ilyenkor a rendőr is meggondolja mennyire vegye a fáradtságot, hogy rájuk szóljon

Ez a társas/panelház átka, tudom milyen pedig fiatal vagyok és én is csinálok bosszúságot másnak, de nem este 12órakor

20/F

2012. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész héten dolgoztam folyamatban, holnap is megyek reggel és rohadt fáradt vagyok...
2012. dec. 14. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a "rajék/kormosék/napbarnítottak" - tudod mire gondolok - buliznak akkor maradj csendben, mert nem fogják befejezni, sőt levernek ha szólsz érte és csak feljebb tekerik a hangerőt.


Szólhatsz nekik, hogy halkabban TALÁN leveszik. De ha seggek, akkor nem fogják megtenni, sőt feljebb csűrik és rajtad röhögnek. Nehéz ez. Mert nekik "joguk van". Arra meg azt mondják hogy így jártál fogd be a füled, nobody cares. Az volt egy barom aki feltalálta a paneleket meg a többi cellatelepet amin máig milliók élnek... Nem egészséges. Meg aki a hifiket a világra "sz*rta" mert azóta minden második prolinak van 1 és csak maximumon hajlandóak hallgatni, mert "úgymenő".


Nem irigyellek, haver.

2012. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kormosék, ügyvédek...
2012. dec. 14. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szó nélkül rendőrt hívni eszméletlen nagy bunkóság. Szád van, lábad van, átmész, bekopogsz, megkéred őket szépen, estleg pár szomszéddal együtt, ha értelmes társaság, hallgatnak a szóa.
2012. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szó nélkül bulit rendezni és leszarni másokat is eszméletlen nagy bunkóság
2012. dec. 15. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy már késő, de a legközelebbi alkalomnál csináld ezt: keresd ki a kerületi rendőrség telefonszámát, 22h után bármikor odatelefonálhatsz, köszönsz, bemutatkozol, elmondod, hogy csendháborítást szeretnél bejelenteni, pár szóval leírod a helyzetet /a szomszédban buli van, zenélnek, üvöltöznek/ elmondod a címet, a rendőr valószínűleg meg fogja kérdezni, hogyan tud bejutni a házba, aztán ennyi, fél órán belül ott lesz két morcos bácsi a szomszédodnál.
2012. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!