Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok akik hiszik hogy az...

Azok akik hiszik hogy az egész világpolitika a Bilderbergek bábja, hogy 9/11 belső meló volt, hogy az IMF a FED-et utánozza, etc. , miért nem gyűlnek össze pl. július 20-án a Kossuth téren, hogy közösen a helyére tegyük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki egy hazug mátrixban akarja leélni/befejezni az életét? Vagy ez csak nekem szánalmas így?

2012. aug. 21. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted az a pár 100 ember mit tudna tenni itt Magyarországon?


Így van SEMMIT!

2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 EagleHUN ***** válasza:
77%
Így van túl kevesen látják még át a nagy átveréseket.
2012. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az a pár 100 ember megmutathatná a világnak, hogy az egész világot talán át lehet verni, de a magyarokat azt nem!

Aláírásokat gyűjtenénk, hivatalos petíciót nyújtanánk be. Követelnénk az igazság nagy nyilvánosságra hozatalát. Minden évben megrendeznénk a találkozót, így folyamatosan reflektorfényben lenne a dolog, és még a leghülyébbek is elgondolkoznának a világ minden táján, hogy hogyan is van ez.Példát mutatnánk, és máshol is követnék a példánkat.

Interneten keresztül el lehet indítani az összejövetelt.

(minden év július 20-a, gyülekező reggel 9 óra,Budapest, Kossuth tér)

2012. aug. 21. 17:53
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan már,50 év se lenne elég arra hogy több ezren legyünk


Ezeknek hiába mondod el a tényeket,annyira birkák hogy nem fogják elhinni

2012. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Már a dédszüleim is ebben a hazugságban fejezték be az életüket...az igazság alig érdekel valakit... annyira hihetetlen...részemről nem ebben a "hazug mátrixban" szándékolom befejezni az életem, azonban végső soron nem én egyedül döntöm el...a megoldás nem a Kossuth téren való gyülekezés...még 2006-ban megmondta Gyurcsány, majd megunják és hazamennek és tényleg hazamentek, de nem a megunás miatt, hanem mert könnyen lehetett köztük megoszlást szítani...

a média hazug... csak azt engedi nyilvánosságra ami az érdeke, ami számára PC... a többit ideiglenesen vagy végérvényesen elhallgatja... más népek között is vannak olyanok akikek nem lehet átverni... csak a fősodratú médiába nem jutnak be

Áder János mondta tegnap:"Itt állunk egy új kor kezdetén.

Mint ahogy a világ is egy új kor küszöbéhez érkezett.

A régi világ válságban van. Az új világ pedig most van születőben." Az az új világ (amit a Föld minden kormánya építget lépésről lépésre, a mienk is!) a leggonoszabb, leghazugabb, legravaszabb,legperverzebb, legkegyetlenebb világ lesz, mióta az emberiség elkezdte meghódítani ezt a bolygót. Egy "SZÁZFEJŰ SZÖRNY" ami ellen nem lehet petíciókkal és tüntetésekkel harcolni. Olvasgasd a Jelenések könyvét !

2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem jöttök össze holnap? Vagy a hétvégén? Minek kell 11 hónapot várni?
2012. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Én a WIW-en fórumozok több hasonló gondolkodású emberrel, de mindenki másként gondolja ezt a dolgot megoldani.... a SZÉT korszaka van most, nem sikerül az ÖSSZE (-fogás például).

Amúgy meg aki vezető szerepet vállalt ezügyben, azt vagy megölték már, vagy most akarják börtönbe zárni. Eretnekeknek számítanak ezek a mostani világrendben.

4 hónap múlva érdemes elkezdeni azt a munkát, amit javasolsz.

2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Nézzetek Drábik János-t, ő megmondja a tutit.

Az egész Bilderberg csoportot is 1 család irányítja.

Vajon melyik családnak nagyobb a vagyona, mint az őt követő 20 másiknak? Igen, a Rothschild családnak. Akkora a fel nem osztott vagyonuk, hogy minden magyarországi embernek jutna 2 milliárd forint belőle. De természetesen nagy szerepe van a másik 300 szabadkőműves családnak is az új világrend kiépítésében.

2012. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat és majd az ez után következőket is. Az én lelkiismeretem tiszta lesz az biztos. Amit úgy gondoltam hogy tehetek, megtettem. Ez a website egy népszerű website, akit érdekel ez a téma az biztosan el fogja olvasni ezt a kiírt kérdést. A 100-fejű szörnyeteg egy feje máris porba hullt. A többit nektek kell levágni.

Aki nem tudná, július 20-a, az az USA-ban a függetlenség napja. Ennél predesztináltabb megfelelő napot nem is lehetne találni erre a találkozóra.Ezt az időpontot még csak elfelejteni sem lehet. Mostantól lesz rá 11 hónapod, hogy a Kossuth téren ne 5-6 ember ácsorogjon transzparens-el a kezében tanácstalanul. Prominens személyeket is lehet értesíteni/felkérni hogy csak néhányukat megemlítsek:(Drábik János, Tóth Bálint). Lehet szólni az ismerősöknek, kör sms-t körlevelet küldeni. Néhányan intézhetik az emelvény-t, megint mások a hangosítást, rendőrségtől gyülekezési engedélyt. Gyerünk mozdítsd meg magad, szervezkedj. Be lehet vonni más szervezeteket is nyugodtan. Eredményről írhatsz nekem bátran. Ha most nem cselekszel, pedig van rá idő, akkor sosem fogsz. Média nyilvánosság sem lesz probléma, van ismeretségem. Gyakorlatilag csak rajtad múlik a többi része. Tessék hát meg adatott a lehetőség hogy elkezdj tenni valamit a hazug világ ellen komolyabb szinten is.

A hely és időpontot illetően ne legyen vita, az az egy legyen fix. Minden mást te intézel, csak a fantáziád és a lehetőségeid szabhatnak határt.

2012. aug. 21. 20:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"július 20-a, az az USA-ban a függetlenség napja."


Az július negyedike....

2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!