Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik haveromról kiderült...

Az egyik haveromról kiderült egy tegnapi bulin, hogy biodrogozik meg, hogy cigizik és beledugta a b. drogot a cigibe. Én vagyok az egyik legjobb barátja és nekem 4szemközt azt mondta, hogy azért mert nem érti mér . őt szereti a barátnője?

Figyelt kérdés
ezzel mit csináljak? LÉCCI ÍRJATOK
2012. dec. 15. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
he?
2012. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 loupsolitaire ***** válasza:

Biodrog... Na ja, nem inkább valamilyen pszichedelikus szerre gondolsz (magok, gomba, egyéb növények)?

És mit dugott be hova? És mit nem ért? Azt, hogy miért szereti a barátnője?

Nem lehet, hogy te is kaptál az anyagból?

2012. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a biodrog?! Ha a herbál fűre gondolsz, akkor ne aggódj: legálisan kapható, THC-t nem tartalmaz, konkrétan szart sem ér. Kb. mintha megivott volna egy pohár sört. Te mindig színjózan vagy a bulikban?
2012. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak igen és nem tudják a szülei,hogy drogozik 2.köszi leakar szokni és terápiára kellene járnia mert a csaja egy kicsit egészségmániás. De nem tud terápiára menni engedéj nélkül
2012. dec. 15. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hahó, figyelsz rám? A herbál fűről nem kell leszokni, mert nincs benne a marihuána hatóanyaga, a thc, ezért nem is minősül drognak. A sima cigizésről mondjuk leszokhatna, mert jót nem tesz, az biztos. Javasolnék egy iskolapszichológust, aki majd elmagyarázza neki, hogy mi miért veszélyes.
2012. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon kőszi :-)



Egy 14/l

2012. dec. 15. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha a herbál fűre gondolsz, akkor ne aggódj: legálisan kapható, THC-t nem tartalmaz, konkrétan szart sem ér. Kb. mintha megivott volna egy pohár sört."


Aki ezt írta, szerintem téged átvertek és herbál helyett valami majorannát vagy pizzafűszert kaptál.

2012. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hahó, figyelsz rám? A herbál fűről nem kell leszokni, mert nincs benne a marihuána hatóanyaga, a thc, ezért nem is minősül drognak"


Javaslom keress rá: "C-lista"

Javaslom a drog fogalmának is nézz utána, mert a herbál kva mód az. Ráadásul jóval károsabb mint a marihuána.


Legalább nem etetnéd a fals hamis információiddal a kérdezőt.

2012. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!