Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztatok már igazi...

Találkoztatok már igazi pszichopatával a környezetetekben, esetleg családon belül? NEm baltás sorozatgyilkosokra gondoltam. Milyen tünetei vannak? Hogyan viselkednek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok,hogy kink milyen élménye van,volt ezzel kapcsolatban.

2012. dec. 16. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ideggyengével igen, aki a gyerekére meg családtagjaira úgy ordít mint valami zizent!!
2012. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pszichopatának azt nevezzük, akinek nincs lelkiismerete. Adott esetben remekül meg tudják játszani magukat, vonzók és gátlástalanok. Szerencsére nem ismerek közelről ilyen embert.
2012. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Unokahúgom járt egy ilyen sráccal, de neki meg is volt a papírja hogy skizofrén.. Persze ez csak utólag derült ki. Úgy kezdődött hogy az élő fára is féltékeny volt. Még velünk, a rokonaival se engedte el. Elcsúnyította, nem sminkelhetett, a legósdibb ruháiba kellett járnia. Miután szakítottak követte, az iskola előtt várta minden délután, a szemem láttára tépte meg. Késsel is fenyegette. Mindezek mellett egy nagyon intelligens fiú volt, 3 nyelven beszélt és rettentő gyorsan tanult. Nehéz volt elhinni miket művel. De ő beteg volt.
2012. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"Nincs lelkiismerete" ez találó. Hogy orvosilag mit neveznek pszichopatának, sztem wikipédia jól leírja.
2012. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, az exem utánam következkező nője.Tizensok éve erőlködik velem kapcsolatban.
2012. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1-eske, az hogy ordít valaki még nem pszichopata, max. hirtelen haragú.


5-öske voltam:)

2012. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha az aki beteg,de nem látja be,nem is akar orvoshoz menni,mert szerinte annak kéne oda menni,aki mondja neki,mit lehet vele kezdeni?Mert felőrli az egész családot...
2012. dec. 16. 19:15
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

kérdező


Szerintem neked kéne dokihoz menned és azért mert írígy vagy más ember családjára még nem kéne betegnek beállítanod:DD


Ne légy irigy, csinálj magadnak sajátot-mindenki megdolgozik érte.


pápá

2012. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8/8-asnak!


Ha nem érted a kérdést,akkor inkább ne írj hülyeségeket...Nekem van saját családom"csináltam magamnak"már réges régen,és mért és kéne nekem dokihoz menni?Elmagyaráznád?De lehet jobb lenne inkább,ha a kérdést értelmeznéd,mert butaságokat írtál.

És irigy meg végképp nem vagyok...főleg egy beteg emberre?

2012. dec. 16. 19:24
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocsika az előző 8/9-esnek szólt
2012. dec. 16. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!