Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön is sok baj van a...

Külföldön is sok baj van a cigáyokkal?

Figyelt kérdés
Tudom. Románia, Bulgária, Spanyolország, Oroszország, Magyarország a sorrend. A lakossághoz képest Románia, Bulgária, Magyarország.

2012. dec. 19. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Más országokban sem sokkal gazdagabbak, ott is ők követik el azokat a tipikus bűnözési formákat, amit a legszegényebbek világszerte.
2012. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondtak kulfoldi barataim, hogy van gond veluk mashol is (tobb orszagban is). Tulajdonkeppen, ok mindehol ugyanazt csinaljak, amit a torzsi szokasaik diktalnak. Kiveve persze azok, akik elhagyjak a tradiciokat.
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországban gettókba zárták őket. Arra nem szólt semmit az EU.

Mikor itt merült fel ugyanez, rögtön megbélyegezte az országot az EU.


Kicsit sem működik a kettős mérce...

2012. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En is hallottam, hogy Fraciaorszagban sok problema van veluk. Nekem arab baratom is mondta, hogy az o orszagukban is kiszurjak oket, latszik, hogy ciganyok, es lopnak, pedig az ember azt gondolna, hogy egykutya mind (arab, cigany stb..mar a rasszistak altalaban ezt gondoljak) pedig ez nem igaz.
2012. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok olyan országról, ahol szeretnék őket.

Pedig nem voltam rossz földrajzból. :D

2012. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem A sorrend a kovetkezo: 1 hely: Magyarorszag, Romania es Bulgaria 2. hely: Szlovakia 3.hely: Szerbia. Oroszorszag nepessegenek pedig 0,1%-a cigany. Tehat semmi. Mas orszagokban sincsenek. (Max 1-2 kelet europai orszagban de ott is 0,1-0,2%-a a nepessegnek. Tehat Magyaro. Romania es Bulgaria az elso hely. Mert mindharom orszagban 13% koruli a ciganysag.
2012. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen... errol a nemetorszagos hirrol hallottam . Azota ezeket a Magyarorszagrol es Romaniabol erkezett EUs allampolgarokat visszaszolgaltattak hazajukba (Magyaro.-ra meg Romaniaba)
2012. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7: Bulgária 6% cigány. Nálunk 5%, Románia: 10%

Oroszországban anyi cigány él mint itt, csak nem arányosan

2012. dec. 19. 19:48
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol nagyon sok baj van velük. Ahogy már mondták, Franciaországban gettóba zárják őket, Kanadából küldik el, Szlovákiában egy elkerített részt tartanak nekik fennt. Ezekben az országokban nincs gon belőle, hogy ilyen dolgokat vezettek be. De itt...
2012. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!