Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férjem külföldön dolgozott...

A férjem külföldön dolgozott és úgy tűnt egy fillér nélkül jön haza, mert átverték, anyukám erre azt mondta, hogy az emberek nagy többségének rendes állása van és egy semmirekellő a férjem, mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Aztán amikor mégiscsak kifizették a munkáját és hazatért másnap 2100 Euróval akkor már ő volt a világ legjobb vője és családapája :-/ ...
2012. nov. 6. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Anyukád kavarja a sz.art, ez a véleményem!
2012. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy anyukád lesz@rja a te boldogságodat csak legyen pénz.
2012. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Még ha át is verték volna, nem szép dolog hogy ilyet mond, hiszen legalább megpróbálta, aki nem fél belevágni külföldbe, tapasztalatot, nyelvtudást szerezni, az minden csak nem semmire kellő. Anyukád belevágna? Talán elgondolkodik, most hogy jól alakult a dolog. Legközelebb pedig már nem fog ilyet mondani. Biztosan elgondolkodik a dolgon, hogy máskor ne ítéljen el senkit, pláne azt aki kenyeret tesz a lánya asztalára.
2012. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Már bocs, de anyád egy roh@dt nagy szemétláda.
2012. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A draga mama penzehes es buta. Aki azt gondolja, hogy egy ferfi csak akkor lehet jo apa es ferj, ha tobb ezer ruroval megy haza. A semmirekello fogalmaval meg nincs tisztaba. Semmirekello az aki egesznap otthon testped es nem akar dolgozni. Nem pedig az aki dolgozik csak epp b...nak oda adni a fizeteset. Ne hsllgass a mamara es pont.
2012. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezném tőle, hogy a tegnap és a ma között mi az az égbekiáltó különbség, amiért ennyire megváltozott a véleménye a férjedről. Erre kénytelen lesz őszinte választ adni: a pénz.


Hát, elég görény dolog, ezt meg is mondanám neki.

2012. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amikor a semmirekellőt mondta és azt,hogy minden normális embernek van rendes ,bejelnett munkája,akkor az eszébe juttattam a szomszédjukban élő értelmiségi házaspárt akik mindketten munkanélkülivé váltak az utóbbi 1-2 évben és voltak már kint külföldön,az asszonyka diplomás létére nagyon örült még a takarítói állásnak is.
2012. nov. 6. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

1. Anyád bunkó


2. A férjed hülye, ha szerződés nélkül elkezd dolgozni, örülhet, ha kifizették, de legközelebb legyen több esze


3. 2100 euró lóf*sz, itt Németországban egy szakmunkás végzettséggel (amit a gyerekek 16 évesen! fejeznek be) 2000 eurót visznek haza a dolgozók egy hónapban :) Természetesen a bónuszok még erre jönnek rá.

2012. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"2100 euró lóf*sz, itt Németországban "


Nekünk most ez nagy pénz,én 200.000 Ft körül keresek itthon.

2012. nov. 6. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

8-as, én nem keresek többet 1800 EUR bruttónál és szintén kint élek. (Leiharbeit). Diplomás közgazdász vagyok és a németen kívül angolul is beszélek. Nem lófasz az a pénz sem, bár abban igazad van, hogy nekem sem ez az álommelóm, álomfizuval. :)

Kérdező: anyukád felejtsd el, nem tudom, hány éves, de lehet, hogy öreg és szalajt kissé. Ha nem öreg, akkor csak simán számító (vagy éppen félt téged, hogy nehogy elnincstelenedjetek)

2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!