Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajbulit szeretnénk, de nem...

Csajbulit szeretnénk, de nem tetszik neki, hogy nem szeretném egyedül a költségeket?!

Figyelt kérdés

Barátnőmnek montam, hogy osszuk el a kötségeket, és vegyünk mindketten bele, pl: ha 1.500 értékben akkor 750ft-ig Ő, 750-ig én. De mikor leírtam neki, már válaszoni sem válaszolt. Valószínű így már nem akarja majd a bulit, mert, hogy sok. Csak a gáz ott van, hogy már 2. alkalommal jövünk hozzánk, őszibe is itt voltunk, és most télibe is itt leszünk (télibe 2-szer is mert Szilveszteri 'party', és téliszüneti ottalvós buli.

De nekem nem feszik, hogy minden az én zsebpénzemből megy, most kaptam 8.00 forintot anyutól, és gondoltam, ha közösen vesszük szépen kifogunk jönni belőle, de ő cseszik beszállni a kötségvetésbe. Miért várja el? Szilveszterkor én vegyem a pezsgőt is (még csak gyerekpezsgőt.) most pedig minden nasit is.


2012. dec. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én ezek után el se hívnám az biztos
2012. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ketten lennénk mert másik barátnőmnek nem jó.

Én gondolkoztam még rajt, hogy kérdezzem meg, hátha pofátlanság, de olvasgatom az újságokat, tinioldalak neten, és mindenhol ott van, hogy a kötségeket mindig elosztva kell megoldani, és most jöttem rá, hogy én meg teljesen magamra akartam, és hát, akkor szerintem legyen közös-közös. Ha hozzámegyünk akkor is, ha hozzám akkor is, de mivel 2. alkalommal jövünk hozzánk, így már biztos, közösen megy

2012. dec. 23. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 15,Ő 16
2012. dec. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!