Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hívják sürgősséginek a...

Miért hívják sürgősséginek a sürgősségi betegellátó intézményeket, ahol eddigi tapasztalatom alapján nem annyira sürgős az orvosoknak a betegellátás?

Figyelt kérdés
Amúgy meg tisztelet a kivételnek!

2012. dec. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak nEked tartják fenn ezeket az intézményeket,vagy van más 20 beteg előtted??

De azért,mert nem kell hozzá beutaló,és időpont.baj esetén azonnal ellátnek....ha sorra kerülsz!!

2012. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam.

Nemrég, augusztusban anyukámnak volt infarktusa, bevitte a mentő a sürgősségire. Nem voltak sokan előtte, csak öten. Betólták egy szobába, ahol el kellett volna látniuk őt, de ott volt 3órát a 32-33 fokban, nem foglalkoztak vele, ágytálat se kapott...

Akkor most miről beszélünk?

11kor vitte be a mentő, és 18:30környékén szabadultunk...

2012. dec. 25. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így karácsonykor kibukott belőled 4 hónap után? Meg akkor most 3 óra, vagy 11-18-ig? Ha meg el is engedtek még aznap, akkor.. nem mondom, hogy egy infarktus nem veszélyes, egy szóval sem, de lehet, hogy az 5 előttetek lévő embernek orvosilag indokoltabb volt az ellátása.
2012. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak valahogy felvetődött bennem ez a kérdés.

Nem 3hónap után tört ki belőlem ez a történet megosztás, mert már megosztottam veletek párszor.

De amúgyis... Akkor legalább ágytálat adtak volna neki, nem pedig az aznap esti programot tárgyalni. Mindegy, holnap úgyis megyünk anyuval oda, már harmadjára szívnak le a térdéből vért, vagy nem is tudom, hogy mit, már bekavarodok ebbe a történetbe...

2012. dec. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!