Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek igaz barátaim. Mit...

Nincsenek igaz barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben az évben mentem gimnáziumba,ahol nincsenek olyan jó barátaim,mint általános iskolában.A legjobb barátnômet is elveszítettem,mert már nem nagyon tudunk találkozni..ha találkozunk akkorse tudunk már olyan jól ellenni,meg beszélgetni.Csak pár haverom van,akikkel néha beszélgetek.
2012. dec. 26. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Idő kell, amíg kialakulnak a viszonyok, vagy a haverságból valódi barátság lesz. Annak idején nulla ismeretséggel kerültem a kollégiumba, fél, de még három év alatt sem lehet úgy megismerni egy embert, hogy a barátodnak nevezhesd, akkor sem, ha együtt élsz vele ennyi időn keresztül. Nem tudom, engem hányan tartanak annak, de én így, három év után is egy kezemen meg tudom számolni őket. Ennél jóval több emberen veszem észre, hogy elnyertem a bizalmukat, és próbálok vigyázni is rá, annak ellenére, hogy én nem tudok előttük megnyílni.
2012. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!