Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, ha egyetemen nincsenek...

Baj, ha egyetemen nincsenek igazi barátaim?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs rájuk szükséged, akkor nem.
2012. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

rájöttem,hogy akikkel jóban vagyok,nem is igazi barátok,csak akkor kellek nekik,ha nincs más

én el lennék nélkülük

2012. okt. 23. 19:08
 3/11 anonim válasza:
Nekem se voltak igaz barátaim fősulin, csak haverok, akikkel jó volt elmenni bulizni, meg persze akkor is jól jöttek, ha valami csoportos munkát kellett csinálni. De miután véget ért a fősuli, szép lassan elmaradt az összes kapcsolat. A legjobb barátaimat középiskolában szereztem, velük azóta is jóban vagyok.
2012. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, neked baj-e?
2012. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
néha baj,amikor elgondolkodom ezen,hogy milyen rossz,hogy napokig barátok nélkül vagyok
2012. okt. 23. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a legjobb barátnőm van, aki már általános iskola óta barátnőm. Ugyanoda járunk fősulira is, csak én alapra, ő fsz-re. Szóval jövőre mikor ő befejezi, nekem még hátra lesz 2 évem, amit én is csak ilyen tingli-tangli haverokkal fogok tölteni. Bár igazából számomra sem fontos, hogy legyenek ott barátaim. Oda órára járok be, otthon pedig ottvannak a barátok és a párom. Ugyanott lakok, ahova főiskolára járok, szóval nem vagyok kolis, nincs is igazán időm kapcsolatot építeni a főiskolán. Szünetekben a barátnőmmel vagyunk, órán figyelek, vagy egy hátsó sorban elfoglalom magam alvással/netezéssel/rejtvényfejtéssel, amint végeztem pedig már tűzök is haza, vagy arra, amerre dolgom van. Nekem így teljesen jó és nincs hiányérzetem.
2012. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van kivel beszélgetnem,de ők nem igazi barátok,csak kölcsönösen segítünk egymásnak,bulizni járunk

de jövő héttől utazni fogok

2012. okt. 23. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
De ezt a kérdést nem nekünk kéne feltenned, hanem magadnak...
2012. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmet már általános iskola óta ismerem, ő az akire azt tudom mondani, hogy igaz barát. :)

A gimiben kialakult néhány jóbaráti kapcsolatom, de őszintén szólva... elég felszínes barátságok voltak ezek.

Most, hogy elkezdtem az egyetemet rengeteg új emberrel megismerkedtem, de nem mondhatnám, hogy igazi nagy barátok lettünk. :) Csak alakul majd.

Szerintem ne keseredj el, változhat ez még az évek során.


19/L

2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már másodéves vagyok,volt egy igaz barátom,de öngyilkos lett tavasszal
2012. okt. 23. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!