Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki visszavinni a boltba...

Ciki visszavinni a boltba azokat az ajándékokat amik nem tetszettek? Ti visszaviszitek? Hm. En kivül van ahol visszaadják a pánzt is? C und a. ban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
C&A-ra gondolsz?Amúgy nem ciki,én is visszavittem anno a hajsütő vasat.De ha nem tetszik,akkor akkor fogod csak visszakapni a pénzedet,hogyha még nem bontottad ki a dobozát,ha esetleg műszaki cikket vettél.Ruhánál nem tudom.
2012. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Pénzt csak hibás árú esetén adnak vissza. Ha rendes az eladó akkor megengedi, hogy kicseréld valamire ami tetszik, de nem kötelessége.
2012. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogy oldanád meg hogy visszaviszed az ajándékot?? Hiszen ajándékot nem blokkal szokták odaajándékozni. Cseréhez a blokk is kell.
2012. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
3 Ugye tudod,hogy nem a Jézuska hozta?
2012. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

ma 00:58

tudom hogy nem a Jézuska hozza az ajándékot. (hogy jön ez ide??) De egy normális helyen az ajándékot amikor átadjuk annak akinek szánjuk, nem blokkal együtt adjuk át. Sőt, még az árcédulát is lekaparja az ember. Azért elég ciki az ha együk fel a nagynénéd ajándékba ad neked 1 pulóvert, és szólsz neki,hogy kéne a blokk is mert ki akarod cserélni másra..

3-as vagyok

2012. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi mindig odaadjuk a blokkot is. És mondjuk is vele, hogy ezt vettem, mert erre gondoltam. De ha nem kell, vagy nem jó, ott a blokk, cseréld ki nyugodtan. Műszaki dolog esetén amúgy is rátűzik a jótállási jegyre. De általában meg sem nézzük, hogy mi mennyibe került, én legalábbis nem szoktam megnézni.
2012. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
5 Ilyenkor el kell tenni a blokkot vész esetére.
2012. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
USAban ez általában úgy megy hogy kb. fél évig a vásárolt terméket vissza lehet vinni ha nem tecc és vissza adják a lóvét. Van hová fejlődni. Nem az eladás a cél hanem a kedves vásárló igényeinek a kielégítése. Ha ez nem sikerült akkor visszajár a pínz.
2012. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi mindig megkérdezzük, ki mit kér, így nem kell később cserélni. Igaz, hogy nincs ajándék feelingje, de ha ma már majdnem mindenkinek majdnem mindene megvan, egyáltalán nem könnyű kitalálni, ki mire vágyik.

Én nem szoktam árat nézni, ha megtehetem, de az a halálom, mikor az ajándékokon rajta hagyják az árcímkét. Mintha a pofámba akarnák dörgölni, hogy ne, ennyit költöttem rád vazze.

2012. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi is mindig eltesszük a blokkot.És nem sértődünk meg ha cserél az illető.A Kik-ben biztos visszaadják a pénzt is ha az áru sértetlen. Cserélni meg tuti ki kell,ha nem jó a méret.
2012. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!