Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy gyerekko...

Mi az oka annak, hogy gyerekkoromban apukám eldobta az ajándékokat, amiket adtam neki?

Figyelt kérdés
Emlékszem,6-8 éves voltam, amikor szülinapjára vagy csak véletlenszerűen készítettem ajándékot,rajzot, vettem valamit,és sokszor megesett,hogy azt mondta,hogy tegyem le valahova, majd megnézi, és sose nézte meg, hetekig vártam,hogy megnézze és megköszönje,de semmi. Anyukám meg évekig megőrizte az ajándékokat,amiket tőlem kapott!
2012. márc. 28. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert mindenki más. Lányom is rajzol, fest, stb. Nagy részét elteszem, de van, amit kidobom, mert ennyi "franc" már nem férne el sehol sem. Így is vagy 3 cipősdoboznyi rajza van meg, amit oviban, suliban csinált. Én válogatva rakom el, férjem kidobja. Ennyi. Ne keress mögöttes tartalmakat.
2012. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert érzéketlen tuskó. Vannak, akiknek a saját gyermekkorukra vezethető vissza az érzelmi sivárság, de ez a pszichológusok asztala. Ha elmondásokból vannak ismereteid róla, talán megértheted, elnézheted neki.
2012. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
ez olyan férfi féle figyelmetlenség....egyszerűen nem tünt fel neki szerintem hogy épp mit csinál. Ami nem azt jelenti hogy nem szeret. Az én apám is ezt művelte... nem volt képes adicséretre és jó szót szólni... nicsen hozzá dobozuk.
2012. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Próbáld meg az ő szemszögéből nézni.

Szerintem úgy van vele hogy nem veszi hasznát.

2012. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
nem lehet mindenki szentimentális
2012. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez nem általánosságba vett "férfi-dolog". Gondolom az ő szülei sem értékelték az ilyen dolgait, és ezt vitte tovább.


Párom például minden kis vackot, ajándékot elrak, őrizget, ami hozzám köthető.

2012. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kimerültség, és időhiány és feszültség.
2012. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Jaj szegeny ugy sajnallak!


Rem megelegszel ennyivel, ha szerencsed van mas is ir hasonlot, bar nem hiszem, gaz ,ha az ember sajnaltatja magat.

2012. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Mert egy bunkó az apukád! Én is apuka vagyok de ezt nem tudnám meg venni a gyerekemmel szemben. Bocs(
2012. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amúgy amit 9 mondott,abban van valami...

De nem lehet általánosítani.Az én faterom eltesz minden vackot,ami tőlem van,mégis utáljuk egymást.Pszichopata is lehet.

Kérdező,kérdezd meg tőle,hogy miért van.Nem biztos,hogy azért,mert nem szeret,lehet,hogy csak egy kicsit nemtörődöm.

2012. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!