Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen az, ha...

Szerintetek szégyen az, ha egy 26 éves nőnek 2 munkahelye volt, és az első munkahelyén csak 3 hónapot volt mindössze és a második munkahelyén meg csak 2 hónapot?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy mindkét munkahelyéről eltanácsolták 2-3 hónap után, és most munkát keres. Mennyi az esélye így? Hogyan építse fel újból az önbizalmát? Előre is köszi a válaszokat!

2012. dec. 27. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miért rúgták ki ilyen rövid időn belül.
2012. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha önhibáján kívül került ebbe az állapotba, akkor nem ciki.

Én 25/n vagyok, és még soha nem dolgoztam. Fősuli, aztán okj, most pedig nem találok munkát. :'(

2012. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, dehogy szégyen, nekem 7 év alatt volt állandó munkahelyem de másodállásban több mint 10 munkahelyem volt és egy állásinterjún ezzel küldtek el hogy biztos nem vagyok megbízható. Ha meg ilyen rövid időn belül elküldte téged az azért van mert próbaidő alatt indoklás nélkül meg lehet szűntetni a munkaviszonyt. Én azt mondom hogy azokra a területekre koncentrálj amiben erős vagy és akkor menni fog
2012. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

2. válaszoló, te a sorstársam vagy akkor!

3. v-nak: igen, próbaidőn belül küldtek el, mivel mindkét helyen 3 hónap volt a próbaidőm, 1. munkaköröm napközis nevelő, a 2. meg gyógypedagógus volt.

S Te 2. válaszoló, neked mi a végzettséged?

Légyszi, kedves sorstársaim, ha vagytok még hozzám hasonlók, akkor írjátok meg, hogy ti hány évesek vagytok, és milyen munkakörötök volt eddig és az meddig tartott. Előre is köszi!

2012. dec. 27. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező csak most láttam, hogy írtál.

Szóval tanító vagyok, de főiskola után elvégeztem a bér és tb-ügyintéző tanfolyamot, mert nem igazán szeretnék tanítani. De vicces, hogy mindenhova tapasztalat kell, amit ilyen módon ugye sose fogok megszerezni...Sajnos káosz van. :(

2013. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!