Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit illik első koncertre vinni?

Mit illik első koncertre vinni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egyik legjobb baratnőm első koncertje \ Hárfázni tanul.

Kaptam tőle meghívót, szóval mindenképpen elmegyek, de nem tudom mit illik vinni.

Úgy gondolom a virággal csak a baj van, mert odavinni, akkor kb. 2 óráig vigyázni rá, no meg átadás után ő sem tudna mit kezdeni vele, mert barátja vacsizni viszi..

Van valakinek ötlete?



2012. dec. 10. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, én is hárfázom, még nem találkoztam ezen az oldalon más hárfás kérdéssel :)

Virágot tényleg ne vigyél, hanem valamilyen csokit, pl. van a szív alakú Milka bonbon, az tökéletes, tuti szereti, be lehet tenni a táskájába, de ha úgy jön ki a lépés, akkor meg tudja kínálni belőle a többieket. Ez a legpraktikusabb ajándék egy koncert után.

2012. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ. Lehet csoki lesz.

Sajnos én elég tájékozatlan vagyok, nem ilyen komoly zenei környezetben nőttem fel, de ha minden jól megy remélem még sok előadáson részt veszek. :)

2012. dec. 10. 16:13
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan furcsa, 3an vagyunk legjobb barátnők, azonos életkor, azonos gondolkozás és ennyire külonböző pálya: egyikük művészlélek, másikuk már dolgozik, én meg nemsokára közgazdász. :) :)
2012. dec. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!