Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irtam egy olyan kis szöveget,...

Irtam egy olyan kis szöveget, és szeretném ha kiegészitenétek, és segitenétek javitani rajta?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog :D

ime: Egy magányos ember naplója... 1967.május 18.


Egy érzés tombol bennem.Ismeretlen,és fura.

Olyan,mintha forró teát innék,és végig folyik a torkomon.

Mintha télből hirtelen nyár lett volna...

Mi ez?

Libabőrös lettem...kezem remeg.

Beteg vagyok?

Kinézek az ablakon,és érdekes...a madarak idegesítő csiripelése,egy gyönyörű zenekarra emlékeztet

A hideg szellő ami minden reggel megcsapja érzékeny bőrömet,szinte símogat...

Hihetetlen,de érzem a szomszéd pompázó virága illatát...

Szokatlan...valaki gondol rám....



ennyi :D


2009. aug. 25. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
május az nem tél.
2009. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kissé csöpögős. Az ilyennek nincs nagy jövője, tapasztalatból mondom. Ha nincs benne valami velős, valami értékes, akkor ponyvaregény stílusúként senkinek sem kell. A nagy természetleírások meg érzelemkifejezések nem ebben a formában hódítanak.
2009. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
innen meríthetsz ötleteket: [link]
2009. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
stilisztikailag és retorikai szempontból is teljesen hibás...
2009. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Hiába olvastam el többször egymás után, nem értem... Ez most mi akar lenni? Nem látom benne a mondanivalót, csak szavak értelmesnek TŰNŐ láncolatát, értelem nélkül, kerestem benne valami titkos üzenetet, szimbólumot, de sajnos számomra ez elég hülyeség.
2009. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelj oda rá, hogyha valamit elkezdesz valamilyen igeidőben vagy feltételes módban, akkor úgy is folytasd:


Olyan,mintha forró teát innék,és végig folyNA a torkomon


nyelvtani hiba, figyelj oda a ragozásra:


Hihetetlen,de érzem a szomszéd pompázó virágÁNAK/viráGAINAK illatát


amugy a többi elmegy, látszik, hogy még csak próbálkozás, de meg tudtál fogni egy érzést magadban és megpróbáltad szavakba önteni, ez már jó kezdés...hány éves vagy mellesleg? azt is jó lenne tudni a véleménynyilvánításhoz, mert ha 13-14, akkor még lehet belőled valami, de ha már felnőtt, akkor kicsit silányul fogalmazol...

2009. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy hiszem, a magányos embert megérintette valami, megérezte, milyen nem magányosnak lenni, és ezért most másképp látja a világot. De nem kérem a kérdezőt, magyarázza meg, mert az emberek nem szeretnek ilyet magyarázni, különben sem szükséges :)


Mondjuk én nem úgy kérdezném, hogy beteg vagyok? hanem úgy, hogy beteg volnék?


a "szomszéd virága illata" pedig szerintem halmozza a jelöletlen birtokos szerkezeteket, nem szerencsés. nyugodtan írd, ki, hogy szomszéd virágjának az illata...

2009. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát most szégyenlem magam...

vegyétek úgy,hogy ez a kérdés törölve lett...

mivel,hogy nemtudtam hogy ennyire ocsmány xd.

na mindegy,fáj a kritika :D

de köszönöm...

különben szégyenletemre 14 éves vagyok :/

2009. aug. 27. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:

15:05 vagyok...ne foglalkozz a rosszmaájú hozzászólásokkal.... a gondolataiddal semmi baj nincsen és a szóhasználatoddal sem...az, hogy ők nem tudják megérteni ennek a kis szösszenetnek a jelentését saját lelki és fantáziabeli szegénységükre utal. Én teljesen értettem, amit közöltél, ahogy az utánam válaszoló is. Valószínüleg azok, akik bántottak téged, nem sokat foglalkoznak a költészettel, de én kb. 16 éve ezzel foglalkozom, úgyhogy hihetsz nekem nyugodtan.

Amire nagyon figyelj oda, az a fogalmazásmód és a nyelvtan, csak annyi hibád volt, amit írtam. De 14 évesen én is elkövettem ezeket.

2009. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de aranyos vagy ^^

köszönöm a tippet(:

2009. aug. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!