Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ember? Kort és...

Létezik ilyen ember? Kort és nemet írj!

Figyelt kérdés
Ismertek olyan embert akinek nincsen facebookja, pusztán azért mert rájött, hogy egy csésze sz@art se ér az egész, és hogy több mérget fecskendez az agyunkba a reklámok által, mint amennyi haszna van? Ezt azért ebbe a kategóriába soroltam, mert napjainkban minden ismeretség alapja az fb, bűnözők buknak le miatta, tiltott kapcsolatokra derül fény, és prostitúciós hálózatok üzemelnek rajta...
2012. dec. 29. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mesélj már erről a prostitúciós hálózatról.

lehet itt az ideje felregisztrálnom.

2012. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
És neked mivel lesz jobb ha azt mondom,hogy ismerek?
2012. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Én legszívesebben szabadulnék tőle, csak sajnos ott folyik az élet, és aki kimarad, lemarad. És itt nem csak a haverokra gondolok, hanem pl. egyetemen az évfolyamok csoportjaiban osztják meg a jegyzeteket. Többször töröltem már magam, de valami miatt mindig vissza kellett regisztrálnom. Előfordult már olyan is, hogy nem hívtak meg valahova, és amikor rákérdeztem, annyi volt a válasz, hogy "Facebookon hívtuk meg az embereket. bocsi, hogy nem hívtunk meg, de te nem vagy fenn".

23/F

2012. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Most akkor a csajod belépett a fbodba és rájött, hogy a nagyijával hetyegsz? Vagy mi a baj?

És egyébként van olyan ismerősöm, aki törölte magát, de ő se a reklámok miatt, hanem mert az emberekből volt elege.


Egyébként kapcsolatot tartani és szervezni jó az oldal, én erre is használom.


Ja, mégvalami: az emberek ilyenek, nem az eszközök...

2012. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan támadják a facet és el kell ismerni hogy a közösségi média már a kezdetektől fogva eszköz a multik a hatóságok, de még a szomszéd Pista bácsi kezében is.

Azt viszont senki sem említi hogy ha helyesen állunk hozzá a dologhoz az eszköz magában remek lehetőségeket rejt. A reklámok csak arra hatnak aki fogékony rá. Nem kell mindenféle szemetet lájkolni, le kell tiltani a spamolókat. Azokat az ismerősöket akik csak a sz@rt ontják magukból meg törölni kell. A személyes adatait meg mindenki úgy védi ahogy tudja (ilyen pl. a születésnap amit 10 emberből 9 napra pontosan megad hogy időben felköszöntsék az ismerősei)


Végeredményben: Igen létezik, csak ők maguk sem látják át hogy a saját hülyeségük miatt válnak termékké. A felhasználói privilégiumokat meg kell őrizni és nem szabad átesni a ló túloldalára. Ez kb. olyan mintha valakinek azért nem lenne TV-je mert butítja a sok reklám.

2012. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sokáig nem volt facem,de aztán csak rábeszéltek,hogy regisztráljak és csöppet se bántam meg.
2012. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
23%

"A reklámok csak arra hatnak aki fogékony rá."

Mindenki fogékony rá, csak van, aki nem tudja/nem hiszi el, hogy az.

2012. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
meséld már el nekem, hogy egy vak és süket ember, hogyan fogékony a reklámokra. te szerencsétlen.
2012. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
49%
Egy vak és süket ember valószínűleg nem használja a Facebookot, de most nem róluk van szó. Te szerencsétlen.
2012. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki fogékony rá"

ja bocs, ők nem emberek. te szerencsétlen.


VAGY


ha meg úgy értetted, hogy a célközönség akkor nem mondtál semmi okosat. a reklámnak pont az a lényege. te ostoba.

2012. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!