Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megállapítani, hogy az ember MÁR szerelmes, nemcsak rajongással, magas fokú vonzalommal viseltetik a másik fél iránt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni...

Nekem volt már olyan, hogy nagyon gyorsan elkezdtem rajongani valakiért, nagyon vonzódtam hozzá, aztán 1-2 hónap múlva már minden szava idegesített, semmit nem láttam már benne. Pedig előtte éltem-haltam érte.

Viszont van egy valaki akiért már 1 éve odavagyok, igaz nem akkora rajongással. Nem is az, hogy nem akkora, de más. És már egy éve nem tudok nem gondolni rá. De mi van, ha ez is csak egy rajongás, csak más fajta? Olyan bonyolult dolog ez.

2012. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges definíciókba önteni az érzéseket, egész egyszerűen nincs értelme ilyesmin gondolkodni.
2012. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nélküle egyszerűen félembernek érzed magad.
2012. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!