Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Soma Mamagésáról?

Mit gondolsz Soma Mamagésáról?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
dugnám
2012. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Megélhetési médiabohóc, semmi különleges. Belőlük van úgyis a legtöbb.
2012. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kedvelem. Jópofa személyiség, magas érzelmi intelligenciával és jó humorral.
2012. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külsőre harsány, nőietlen, bájtalan, olyan mint egy tank. Viszont értelmes, néha nagyon jó meglátásai vannak.
2012. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az a véleményem, hogy álszent, hazug nő, aki pont az ellenkezőjét próbálja erőltetetten kimutatni. Van valami természetellenes a nőben. Engem idegesít ez az idős nő. Nem az a baj, hogy ronda, vagy hogy kövér, hanem hogy úgy csinál mintha bombanő lenne. Jó, nyilván így kompenzál szegényke, de már annyira természetellenes.


Nagyon érdekes, hogy egy TV műsorban a hosszú házasság titkairól beszél miközben! az alábbi videóban Soma mamagésa Spitzer Gyöngyi és férje Lőrincz György testbeszéde pont azt mutatja, mennyire nincsenek jóban. A fotelben nem egymás felé, hanem egymástól "eltávolodva" ülnek. Nem egy mai videó, mert Ördög Nóra itt még hosszú hajú.


[link]

2013. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én nem nevezném azért, egyszerű celebnek. Nagyon sokat tett,azért, hogy híres legyen. Ő az a jazz énekes, akinek van papírja is róla( diploma;jazz előadóművész). Normális, szókimondó, magabiztos, logikusan gondolkodó nú!

2013. okt. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*nő
2013. okt. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt:


[link]

2023. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!