Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2 liter koccintostol belehet...

2 liter koccintostol belehet rúgni? (Fel keverem kólával)

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül? Simán..
2012. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül, viszonylag rövid idő (mondjuk egy este) alatt iszod meg, elég csúnyán be lehet rúgni - ez nagyjából az "albán szamár" szintre elég. Viszont az is garantált, hogy másnap alig fogsz élni a Koccintósban található mérhetetlen mennyiségű szennyezőanyag hatásai miatt.
2012. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak olyan sz@rul leszel másnap, hogy tízszer megbánod, hogy koccintósra vetemedtél.
2012. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 liter???? Konkrétan merevrészeg leszel... :D
2012. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd én már jóval elmúltam húsz és bulit megjártam. Ha sok koccintóst megiszol egy este akkor majd megtudod mi az a negyednaposság...

Attól leszel másnapokon a legszarabbol ha silány minőségű piát iszol.

Ha nem akarsz másnapos lenni és olcsón akarsz berúgni akkor egy borászatba menj el, 500 forintért adhatják az igazi szőlőből készült bor literjét, ami után alig leszel másnapos.


Az a baj a silány borokkal, hogy telerakják kénnel, ez okozza azt a brutális másnaposságot.

2012. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

olyan hülyeségeket írtok...tele van szennyezőanyaggal, vegyél inkább igazi szőlőből készültet, a kéntől leszel másnapos, meghogy a minőségi piától nem leszel másnapos..

nem vagyok a koccintós oldalán, csak a borászatban vagyok otthon. persze nem várható el mindenkitől, hogy tudjon mindent a témáról, de legalább hülyeségeket ne írjatok.

a koccintós is szőlőből van, csak nem a ugyanúgy, mint bármelyik bor, csak nem a minőségi bor kritériumainak felel meg, hanem az asztali borénak. ennyi. ezért asztali bor. nézzetek utána a követelményeknek (termésátlag, termőhely stb)

szóval az alkoholtól leszel másnapos, nem a tablettától..

és hogy a kérdésre is válaszoljak, attól függ, mennyire bírod az alkoholt, mennyire vagy hozzászokva. de valószínűleg egy tini vagy, aki nem szokott inni, szóval te be fogsz rúgni.

2012. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát én múltkoriban 4 decitől olyan shukárat táncoltam hogy csak na.


Dögös Robi - Grofo - Szebásztiján

2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!