Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tud forgatókönyvet írni?

Ki tud forgatókönyvet írni?

Figyelt kérdés
Van egy történet, amit kitaláltam, de nem tudok forgatókönyvet írni belőle. A részleteket is ki kellene dolgozni, de az alapötlet megvan. Ha valaki tud forgatókönyvet írni, akkor azzal interneten tarthatnánk a a kapcsolatot és együtt megírhatnánk. Egy sorozatot akarok csinálni belőle. Együtt talán sikerül majd eljuttatni az illetékesekhez, hogy sorozat lehessen belőle. Akit érdekel, írjon: vikimumus@citromail.hu
2013. jan. 1. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez így elég furcsa. Neked eszedbe jut valami, de a munka javát csinálja neked meg csak úgy valaki, mert mennyire jó arc? Ez nem egészen így működik... Ha barátok közösen csinálnak valamit, az még oké, de most gondolj bele, ha tényleg elfogadja egy tv csatorna (ami amúgy nem fog megtörténni). Hogy egyeznétek meg az anyagiakról és a szerzői jogokról?
2013. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazat adok az elsőnek, itt van pár infó arról, hogyan írjunk forgatókönyvet, kezdőlöketnek még jól jöhet:

[link]

2013. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kérnék érte pénzt, nekem csak az lenne a lényeg, hogy legyen belőle valami. De amúgy a Teresa című sorozat főcímében például mondják Mimi Bechelani ötlete alapján írta... (nem jut eszembe a neve).

De nekem az sem fontos, hogy egyáltalán ott legyen a nevem.

2013. jan. 2. 07:05
 4/4 anonim válasza:
ment privát
2013. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!