Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ma egész délután...

Mit csináljak ma egész délután egyedül?

Figyelt kérdés
Megzakkanok úgy unom a mai napot,pénzem nincs menni sehova.egyedül vagyok egy 2.emeleti lakásban.tegnap kitakarítottam,főztem,úgyhogy a mai nap sehogy sem akar elmenni:(ötletek?21l
2013. jan. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
süss valami finom sütit, menj el könyvtárba, vagy könyvesboltba, szerezz egy jó könyvet, és olvasd azt - de a netről is tölthetsz le jókat. nézz filmet, kattanj rá valami sorozatra, ha igényled, tudok ajánlani is.
2013. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

film újság könyv barátok mozi színház nézelődés rajzolás éneklés zene szortírozás naplóírás séta tánc kondi futás


akármit

2013. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átmenjek? ;) Én hetedik emeleti lakásban vagyok egyedül, most netezek, megnézek egy filmet ha lejön, aztán főzök magamnak egy vacsorát, este meg jön a csajom. 23/F
2013. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)átrendeztem a szobát,tök jó lett:)
2013. jan. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!