Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem vagyok vele egyedül?...

Ugye nem vagyok vele egyedül? 22 hós kisfiam nem akar délután aludni.

Figyelt kérdés
Ma is 30 percen keresztül simiztem, ringattam, le akart feküdni, szomjas stb. Aztán feladtam. Majd alszik már 7-8 körül. Azt tudni kell, hogy 3 héttel ezelőtt vettem el tőle a nappali alvás előtti szopit. Ha erőszakkal akarom altatni, ordít, üvölt.El van egyébként, nézi a mesét.
2010. dec. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

A tiéd legalább elvan, az enyém pörög egész nap.

Nagylányom 30 hós, 3 hete nem alszik, és egész délután üvöltés van, meg hiszti. Az agyam kimegy már...

Semmilyen módszerrel nem tudom nem hogy alvásra, még pihenésre sem bírni.

20 mpre nem marad sem csendben, sem nyugton...

Kivagyok...

És mi lesz majd így az ovival?

2010. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lánykám is pont ennyi idős,és Ő sem szeretne aludni,pedig eddig ez gond nélkül ment. Egy kis nyugtató/altató zenét is néha beszoktam tenni,van mikor segít.
2010. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az oviban majd aludni fog, ne félj! Ott más lesz.

Az én lányom is leszokott már a délutáni alvásról, majd ovis lett , ott pedig alszik mindig.


A kérdezőnek írom: van eleget a levegőn a kisfiad? Kifárad rendesen a délelött folyamán? Ha nem fárad el kellőképpen délelött, akkor előfordulhat, hogy nem álmos és nem akar aludni.

22 hónaposan már nem mindig alszanak napközben a gyerekek, nincs rá igénye ennyi az egész.

Próbáld meg a friss levegőn ringatni babakocsiban.

2010. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha megyünk sétálni délután a babakocsiban mindég elalszik. Csak itthon nem mindég akar. Sokat vagyunk levegőn is.
2010. dec. 15. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez csak egy megingás lehet,nálunk is ez volt egy ideig,úgy pár hétig hébe-hóba aludt de nagyon nehezen,majd mostanra rendeződött! Mindig tedd ugyan úgy a dolgaid ahogy eddig,mindig altasd ahogy szoktad...ha alszik,alszik ha nem,nem és szerintem megoldódik idővel!
2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem. ma is hisztizett vagy 20 percen keresztül, aztán feladtam.
2010. dec. 15. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém se akar aludni 1 éves kora óta délután, úgyhogy aztóta hintáztatom. 1-2 óra körül belerakom, így alszik fél órát. Muszáj, mert nem bírná ki estig. de más módszerrel nem tudom elaltatni. Van, hogy fél órát is lökdösöm, mire elalszik, de legalább pihen egy kicsit.
2010. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam. Ma minden altatási kísérlet kudarcba fulladt, pedig ez nagyon ritka. Ha megjön az apja, megyünk a levegőre ismét...Már csak fél óra.
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden gyereknek más-más az alvásigénye. Azt írtad, hogy este 7-8 körül lefekszik, de azt nem, hogy reggel meddig alszik, vagy mennyit alszik éjszaka.Nem érdemes altatást erőltetni, inkább valami pihentető dolgot csinálnék vele.

Félhomály, mese. Lefeküdnék mellé beszélgetni, de lehet, hogy én aludnék el előbb:)

2010. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!