Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok miért szeretik...

A cigányok miért szeretik fitogtatni az erejüket? Férfiak és nők is? Fiúk, lányok, kinek volt már velük erőpróbája?

Figyelt kérdés
Facebook is tele van a feszítő gyúrós képeikkel.

2013. jan. 7. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
94%
Mert kisebbség érzetük van, bár jogosan, a legtöbb olvasni nem tud:)
2013. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
98%

Mert a kultúrájuk része. Gyerekkoruktól kezdve ezt látják, és csak akkor tudnak érvényesülni, ha agresszívek.

(Tisztelet a kivételnek.)

2013. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
52%

A nők aztán nem fitogtatnak semmit!

Volt erőpróbám, igen, nem egyszer. Nem fizikai szinten, csak a hozzáállásom miatt győztem :-)

(40/N)

2013. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy emberi tulajdonsag, a tudatlansaga miatt van ez, ezzel akar ervenyesulni pl. TApasztalat, hogy a belso ero az, amivel megtudod vedni magad.
2013. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
45%
Miért lettem lepontozva? Tényleg nem láttam még erőt fitogtató roma nőt!
2013. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
88%

Tisztelt Gyáva Oroszlán!

Nem pontoztam le -nem szoktam pontozni és a panaszoló bejegyzése után léptem be, de olyan lehetett, aki többet tud Öntől. Pl.:

2006. november 29-én egy 36 éves cigányasszony őrjöngött a botpaládi polgármesteri hivatalban, mivel a segélyből levonták az iskolatámogatást, miután többszöri felszólításra sem igazolta, hogy iskolába járnak a gyerekei. Az élősködő cigánybűnöző azzal fenyegetőzött, hogy felgyújtja a hivatalt.

2007. május 17-én egy 32 éves cigányasszony megkéselte fia egyik iskolatársát a Szabolcs megyei Kisléta általános iskolájában. Előtte a két gyerek összeveszett.

2007. július 23-án egy 23 éves dunakeszi cigány nő igarettát kért egy idős hölgytől, majd miután nem kapott, leszúrta és kirabolta.

2008. március 10-én délután a gyöngyösi kórházban cigánybűnözők megvertek egy doktornőt, aki egy cigány beteget nem akart befektetni az osztályra. Az orvos szerint a beteg állapota ezt nem indokolta, járóbeteg-szakrendelésre kívánta továbbküldeni. A beteg cigányasszony ezzel szemben biztos volt abban, hogy gyógyíthatatlan, súlyos betegségben szenved, és követelte, hogy vegyék fel fekvőbetegként. Miután a doktornő ezt továbbra sem tartotta indokoltnak, a cigányasszony szitkozódni kezdett, majd a kíséretében lévő fiatal cigány nő többször megütötte a doktornőt. A doktornő beadta felmondását.

2013. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
86%
Mert azt hiszik, hogy ez az ő országuk, holott csak vendégek itt.
2013. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
87%
Mert eszük nincs, amit fitogtathatnának.
2013. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
85%
Inkább élősködők,nem vendégek.
2013. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van 9-es, köszi a javítást:)
2013. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!