Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok miért szeretik...

A cigányok miért szeretik fitogtatni az erejüket? Férfiak és nők is? Fiúk, lányok, kinek volt már velük erőpróbája?

Figyelt kérdés
Facebook is tele van a feszítő gyúrós képeikkel.

2013. jan. 7. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
A cigányok e3lőbb érnek, a fiúk és lányok is. Hamarabb előtör belőlük a tesztoszteron, lehet ezért érzed úgy hogy gyorsabban izmosodik. nálunk is általánosban a romák nyerték mindig a szkanderokat. fiuknál és csajoknál is!
2013. szept. 2. 07:17
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs is baj, ha nem ellenségeskednek, nem ölnek, lopnak kötekednek. Egy egészséges küzdeni akarás, békés megmérettetés beleférne. Igaz, ahhoz IQ is kell.
2013. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%
Előbb érnek,de az igénytelen,egészségtelen életvitel miatt hamarab is halnak. Öröm az ürömben. Sok pozitív élet van,főleg a zenész cigányok talán a legkiemelkedőbbek,példamutatóbbak én is sok nagyon rendes romát ismertem meg,de a többség,főleg a bizniszelő,bűnöző,magamutogató gyökerek,meg akik nem akarnak dolgozni sem,na azokat tűzre kéne dobni,nem a börtönökbe.
2013. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
0%
A cigányok gyengék csak maximum hozzátok képest erősek ti csak elvagytok kényésztetve ültök a számítógép elött.
2013. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 dragonkalo ***** válasza:

Mert állatok,habár most az állatokat sértettem meg inkább.Kissebségi érzés vagy mittudoménmi,de rohadt idegesítő,az összeset ki kéne takarítani az országból,vagy kiirtani.

Igen lehet durva,de mi lesz később?



(csak a cigányokkal szemben vagyok rasszista)

2013. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
Sok -főleg nyugati-országban még a cigóknál is kellemetlenebb emberek élnek.Vannak városrészek ahol fekák,vagy arabok élnek,fehér embernek életveszélyes bemenni! Pesten csak bemegyünk-még-a 8 ker.be,és nem kergetnek meg.Majd ha M.országot is elárasztják az afrikai "menekültek" akkol lesz majd itt is a földi pokol!
2013. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
47%

Mert cigányok. Azt tanulják-látják otthon!!!, hogy az erős megveri-megerőszakolja-csicskáztatja a gyengébbet, és ezt magukkal viszik az életbe is. Próbáld elkerülni őket amennyire tudod.Erőpróbailag nem erősebbek, csak gátlástalanabbak, még ha nálad nagyobb sem vagy elveszve.

L/19

2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
Szia utolso, neked már volt erőpróbád cigánylányokkal?
2014. febr. 2. 20:41
 39/68 anonim ***** válasza:
Többel nem, csak eggyel. Az is éppen elég volt
2014. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

Buták, azért.

Valamilyen állati szinten rekedtek meg, ahol az erősebb megöli a gyengébbet.

Normális ember nem bántja a nála gyengébbeket.


Bár mondjuk ez nem csak a cigányokra jellemző, általában a buta emberek bántják a gyengéket, kiszolgáltatottakat.


Az én exem nem volt cigány, középosztálybeli "fehér" ember volt, amint elvesztettem a munkámat, szinte kifordult önmagából.


Tudta, hogy ki vagyok neki szolgáltatva, ott bántott, ahol tudott.


Sajnos későn jöttem rá, hogy nem túl okos férfival kezdtem.


Azóta is tapló, ha találkozunk, pedig munkám is van, együtt se vagyunk már.

2014. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!