Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 38 éves szomszédom a szüleivel...

38 éves szomszédom a szüleivel lakik egész nap itthon van alszik és horkol. Szerintetek mi ennek az oka? Nincs munkája? Alkoholista, esetleg beteg?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
kérdezd meg tőle, honnan tudjuk az isten áldjon meg......
2013. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy nincs munkája, még nem indokolja, hogy egész nap aludjon, de ha naplopó, akkor azért. De lehet, hogy alkoholista, beteg, depressziós, stb. Bármi lehet. Szerintem már az első mondat első fele sem egészséges. De miért izgat ez Téged ennyire?
2013. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szar az élete. te csináld jobban, az a lényeg.
2013. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%
te kb az istenke véreres pénisze miatt foglalkozol azzal mit csinál a szomszédod?amúgy hamár mással foglalkozol ha egész nap otthon van akkor te is ott vagy valahol nem csak kb?
2013. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy otthon van egesz nap? Te is otthon vagy es azt figyeled, mit csinalnak a szomszedok? Lehet, ejszakai muszakban dolgozik, azert alszik nappal.
2013. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy az neked? :)Micsoda problémáid vannak... :)
2013. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

szerintem meg tök mindegy hogy mi a kínja .. Foglalkozzon mindenki a saját dolgával , úgy mint én múltkor jött szomszéd tőlem is kérdezte "jaj szegény gyerek nem találsz munkát" .. én is kérdezhettem volna tőle "jaj idesanyám miért árvereztették el a lányod házát" DE NEM tettem .. ez van ezért nem érdekel egy ember sem már mindenki a másikkal van elfoglalva!

21 F

2013. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam hogy beveszed.

Amúgy nem is alszok, csak felvettem a horkolásomat, és visszajátszom. Én meg megkérdezem mindjárt hogy miért hallgatózol egész nap.

Üdv: a szomszéd

2013. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nem hiszem, hogy ebben tudnánk segíteni. De van egy ötletem: ha annyira érdekel, kérdezd meg tőle. Aztán ha van közöd hozzá, elmondja, ha nincs, akkor nem.
2013. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz vagy! Egész nap otthon ülő naplopó aki még kukkol is...
2013. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!